Söhbet edelimi??🤩

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Söhbet edelimi??🤩 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,190 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Söhbet edelimi??🤩
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah canım 🤲 uykusuzluk yorgunluk geçinip gidiyoruz 🤭 2 gün önce tam 4 aylık olduk inşallah 1 yaşlarını da görme dileğiyle 😂😂
Allah korusun canim şimdi onun en tatli vaxtalridi🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Nasilsiniz kizlar gun erzinde ne yapiyorsuz?
Kacinci hafdanizdasiz? Dogranlarin bebeyi kac aylik😍 ya ben şu uygulamaya gelende 2 hafdalikdim hic kalp atisini bile duymamişdim o zamanlar 20 hafdalik 30 hafdalik.hamisleri gorende ben ne zaman 30 hafdalara gelecem diyodum😄🤩 zaman öyle.cabuk kecdiki yarin 35 hafdamiz tamam oluyo
Yaa ne güzel bende senin gibi ilk uygulamaya gidince 10 haftaliktim nerdeyse herkes 30 filan yazinca derdim oo daha çok var ben ne zaman gelecem bu zamanlara yada gelecez mi diye şükür şuan 30+2 olduk rabbim sağ salim kucağımiza almayı nasip etsin kuzum. Senin nasıl geçiyor hamilelik

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Yaa ne güzel bende senin gibi ilk uygulamaya gidince 10 haftaliktim nerdeyse herkes 30 filan yazinca derdim oo daha çok var ben ne zaman gelecem bu zamanlara yada gelecez mi diye şükür şuan 30+2 olduk rabbim sağ salim kucağımiza almayı nasip etsin kuzum. Senin nasıl geçiyor hamilelik
Goruyormusun zaman ne cabuk keciyo🥰😍iyi keciyo canim son hafdalar oldigi icin bacaklarim el barmaklarjm şişmis amma bebek dogar dogmaz duzelir insallah

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kacinci hafdanizdasiz? Dogranlarin bebeyi kac aylik😍 ya ben şu uygulamaya gelende 2 hafdalikdim hic kalp atisini bile duymamişdim o zamanlar 20 hafdalik 30 hafdalik.hamisleri gorende ben ne zaman 30 hafdalara gelecem diyodum😄🤩 zaman öyle.cabuk kecdiki yarin 35 hafdamiz tamam oluyo
İlk baslarda bende ay ben ne zaman 20 lere gecicem diyordum bende simdi 33+4 oldum son haftalar geçmiyor sanki 🥰

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Hecne canim Yusifi yedizdir yatizdir paltarlarini yu evi yigiwdir tabi Yusif yatib hele eleki yemeye caya oturdum aglayir beli yeniden al qucagina kopun cixar yedizdir ac yu geyindir yedizdir yatizdir bele yazarken bile kendime acidim😅😅😅

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Hecne canim Yusifi yedizdir yatizdir paltarlarini yu evi yigiwdir tabi Yusif yatib hele eleki yemeye caya oturdum aglayir beli yeniden al qucagina kopun cixar yedizdir ac yu geyindir yedizdir yatizdir bele yazarken bile kendime acidim😅😅😅
😂gunler menide gozleyir🤣komek.elemir hec nenesj?

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
34+4 haftadaym canım prensesimin doğmasını bekliyorum her şey hazır bebek eksik 😊😂

Tüm sayfalar yüklendi.