Söhbet edelimi??🤩

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Söhbet edelimi??🤩 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,295 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Söhbet edelimi??🤩
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Hecne canim Yusifi yedizdir yatizdir paltarlarini yu evi yigiwdir tabi Yusif yatib hele eleki yemeye caya oturdum aglayir beli yeniden al qucagina kopun cixar yedizdir ac yu geyindir yedizdir yatizdir bele yazarken bile kendime acidim😅😅😅
Aynı bn yeminle ne zaman sofrayı. Kursam tam oturacak ağlıyor çocuk anlıyor sanki yemin etmiş yemek yedirtmemeye. Acele acele yiyorum çiğnemeden tutuyorum bu gidişle doğum kilolarını bile veremiyecem 😂

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Baya zor yanı ilk kızımı resmenn fırtladï bunu çıkarmak için ikiye bölündüm o yüzden artık çocuk filan yapmaya tövbe ettim😔
Senin ikinci doğum ilk doğuma göre nasıldı canım 🙂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla herkes öyle söylüyor ama insanda korkmuyor değil 😄
Aynen her halükarda çıkacak ama Rabb'im kolay doğum nasip etsin hepinize🤲🤲

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Baya zor yanı ilk kızımı resmenn fırtladï bunu çıkarmak için ikiye bölündüm o yüzden artık çocuk filan yapmaya tövbe ettim😔

Aynen her halükarda çıkacak ama Rabb'im kolay doğum nasip etsin hepinize🤲🤲
Doğum baya uzun sürdü desene çok şükür kavuştun kızına ismi nedir 😊

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Doğum baya uzun sürdü desene çok şükür kavuştun kızına ismi nedir 😊
3 cm açılma vardı suni sancıyla akşam 10 da yatış yaptım gece 3 te doğum yaptım ama inanmıyordum doğacağını öyle zordu tüylerim diken diken oldu şimdi bile söylerken yaa😫😩😣

3 cm açılma vardı suni sancıyla 2 kez hemde akşam 10 da yatış yaptım gece 3 te doğum yaptım ama inanmıyordum doğacağını öyle zordu tüylerim diken diken oldu şimdi bile söylerken yaa😫😩😣
Canım ilk kızım ismi Gökçe eşim gök le başlıyacak diye takmış ismini soy ismimiz Gökçek olduğu için bundada gökperi koyduk 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.