Sohbet postu ❤️❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Sohbet postu ❤️❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,762 kez görüntülenmiş, 1,294 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Sohbet postu ❤️❤️
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Ben de sabahtan goturuyorum, ben diyorum uyu birsey olmaz sık sık kalkiyoruz diye. Ne uyuyor ne uyutuyor.😐 En son asida butun isleri esime yaptirip iyice yorduktan sonra gece uyumasini sagladim, pesinden ben de mis gibi uyku cektim 😁😁😎
🤣🤣sesli güldüm valla benim eşim de diyir uyu sık sık kalkarız ama yok icim el vermiyor bende eşimi uyutmam ateşi biraz yükselse hemen kalk sanki ateşi var diyorum kızıyor ölçüm cihazı orda ben niye i kaldiriyon diye korkarım eşim de birgün senin eşine yaptığını yaptıraca bana 🙄🤣🤣

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
🤣🤣sesli güldüm valla benim eşim de diyir uyu sık sık kalkarız ama yok icim el vermiyor bende eşimi uyutmam ateşi biraz yükselse hemen kalk sanki ateşi var diyorum kızıyor ölçüm cihazı orda ben niye i kaldiriyon diye korkarım eşim de birgün senin eşine yaptığını yaptıraca bana 🙄🤣🤣
Cok pimpirikli olmaya gerek yok, zaten geceleri yanimda yatiriyorum, devamli emiyor, sık sık zaten kontrol ediyorum bir de nobet mi tutacagim 😐 cok pimpirikli olunca yorgunluktan uyuyakaldi 😁😁😁 en guzel uykumu o gece cekmisim yalniz 😁😁😁

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Merakla bekliylrum bende
🤣🤣
[/QUOTE]
Bende bende 🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cok pimpirikli olmaya gerek yok, zaten geceleri yanimda yatiriyorum, devamli emiyor, sık sık zaten kontrol ediyorum bir de nobet mi tutacagim 😐 cok pimpirikli olunca yorgunluktan uyuyakaldi 😁😁😁 en guzel uykumu o gece cekmisim yalniz 😁😁😁
ALLAH seni güldürsün ya 🤣🤣😀ne biliyim için el vermiyor bende uyudum mu kalkamıyorum ama eşimin uykusu hafif afedersin oğlum gaz çıkarsa hemen uyanır o derece uyusam da çocuğu eşimin tarafına atıp uyurum 😀

Uykucu seni ben de uykuyu severim😴😴😴

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Nasip bakalim göreceğiz ☺️☺️ Allah hayirli saglikli salih evlatlardan nasip eylesin bütün cocuklarimizi 🤲
Amin birtanem amim🤲🙏💞

Simdiki 2 yasina gelsin ondan sonra inşallah, simdi emme olayini erken bitirmesin çocuğum 🤩

Rabbim sifa versin, bütün agrilarin birlesince ne halde oldugunu ancak tahmin edebiliyorum, Rabbim yardımcın olsun 🤲
Aynen bencede kuzum💞

Merakla bekliylrum bende
🤣🤣
Bende bende 🤣

ALLAH seni güldürsün ya 🤣🤣😀ne biliyim için el vermiyor bende uyudum mu kalkamıyorum ama eşimin uykusu hafif afedersin oğlum gaz çıkarsa hemen uyanır o derece uyusam da çocuğu eşimin tarafına atıp uyurum 😀

[/QUOTE]
🤣🤣🤣💞💞💞

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Amin birtanem amim🤲🙏💞

Aynen bencede kuzum💞

Bende bende 🤣

🤣🤣🤣💞💞💞
[/QUOTE]Ya bu mesajlar niye böyle iç içe karışıyor sizde de öyle mi

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank

Allah yuzunden gulumsemeyi eksik etmesin bacim ☺️ Ben tereddutlu yatarsam çok sık kalkarim, yine isimi saglama alip saat basina alarm da kurarim, uzerine bir de hic uyumamak cok fazla geliyor acikcasi 😁 o yuzden ver elini uyku ☺️☺️ mesela gunduzleri de hic uyuyamam 😐
Rabbim korusun evlatlarimizi, ben elimden geldigi kadar cok kalkiyorum zaten, uykusuz kalirsam gunduz oynayamiyorum o zaman cocuk daha kötü oluyor 😐

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar