"SOHBET POSTU😘😘🤣❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"SOHBET POSTU😘😘🤣❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,936 kez görüntülenmiş, 98 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı \"SOHBET POSTU😘😘🤣❤️
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Napiyorsunuz Nasılsınız Çoçuklar Nasıllar Hamisler Gebelik Nasıl Gidiyor Akşama Ne Yemek Yapacaksınız Sohbet Etmeyi Özledim Hepinizle😘😘🥰❤️
Akşama kadar temizlik yaptım öldüm bittim resmen dip bucak yemek yedik ama mutfak toplanmadı henüz birde çocukları banyo yapıcam canm sen ne yapıyorsun nasılsın

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Akşama kadar temizlik yaptım öldüm bittim resmen dip bucak yemek yedik ama mutfak toplanmadı henüz birde çocukları banyo yapıcam canm sen ne yapıyorsun nasılsın
Kolay gelsin Baharım afiyet olsun kuzum oğlum durnuyor sürekli dönüyor pesindeyim oturdum şimdi

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kolay gelsin Baharım afiyet olsun kuzum oğlum durnuyor sürekli dönüyor pesindeyim oturdum şimdi
Sağol canm benim Ayy minik paşa büyüyor yerim onu benim kızım dönünce sinirleniyordu geri çeviriyordum yine dönüyordu ozamanlar daha kolaydı şimdi yürüyünce daha zor her yere gidiyor karıştıyor 🤦‍♀️

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Sağol canm benim Ayy minik paşa büyüyor yerim onu benim kızım dönünce sinirleniyordu geri çeviriyordum yine dönüyordu ozamanlar daha kolaydı şimdi yürüyünce daha zor her yere gidiyor karıştıyor 🤦‍♀️
Amin teyzesi oda aynı kuzum nasıl sınırlı oluyor 😂😂😂

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun kuzum insalalh olmaz kontrolün ne zaman peki? İyiyim canım bende umutta iyi teyzesi oyun oynuyor
Sağol cnm inşallah gelecek ay giderim artık cnm maşallah ona 🥰😘 kız valla canı ni sıkma ben diğer postta gördüm de ne olduğunu da bilmiyorum boşver gitsin 😍

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
🤣🤣 yerim yaa onun sinirini
Canım benim❤️❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağol canm benm teşekkür ederim kızım sağolsun 2 saatlik işi akşama kadar anca bitiriyorum 😂😂
Cadı ya yerime op annesi 🥰🥰🥰😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağol cnm inşallah gelecek ay giderim artık cnm maşallah ona 🥰😘 kız valla canı ni sıkma ben diğer postta gördüm de ne olduğunu da bilmiyorum boşver gitsin 😍
🥰🥰 Aşkım hiç sorma bıktım oyle oldu

Tüm sayfalar yüklendi.