Sohbet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Sohbet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,007 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sohbet
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızlar balık olacak Allah'ın izniyle 🙏
😍😍😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oqlum kowa çok akıllı laf dinlyen mantık yürüten bi çocuk masaAllah 3bucuk yaşında 😌😁🧿
Kızım akrep burcu olacak qünü qecmezse 🤭 henüz bilmiyorum yapısal durumunu insaAllah abisi qibi olur 🤲🧿🤍🌺
Kovayı bende çok merak ediyorum ikizler den sonra kova gelecek yandın sen dediler 😄😄 çok zeki pratik zeka özgürlüğüne düşkün diyorlar bakalım 🤗

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
😍😍😍

Kovayı bende çok merak ediyorum ikizler den sonra kova gelecek yandın sen dediler 😄😄 çok zeki pratik zeka özgürlüğüne düşkün diyorlar bakalım 🤗
Oqlumun yapısından huyundan acaip memnunum onu diyenler halt etmisler diyenler ama kız nasildr bilemdm şimdi🤔😃

Nur123

Kayıtlı Üye
rank

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
😍😍😍

Oğlum kova burcu 😂 aşırı hareketli 8 aylık yürüme çabası devam ediyor şuana kadar biyerden bağımsız 3 adım atabildi 😂6 7 tane kelime söylüyor ilk kelimesi anne oldu 4 aylıkken söylemeye başladı 😂 sanırım zeki 🧠 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar