Sohbet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Sohbet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,021 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sohbet
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Çocuklarınızın burçları nedir anneler 😊
Oğlum İkizler 😅🥰
Kızım Kova olacak kısmetse 😍😍
buyuk oğlum terazi kucuk oğlum yay eşim yay karnimdaki zamaninda gelirse yay ben koç 🤣🤣bizde böyle burç durumlari aslinda diyolarki yay ve koç iyi anlaşir ama eşimle fazla anlaştigimiz görulmuyo 🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende adama diyorum ki aman şu Kasım ve Aralık ayında benden uzakdur nezaman üzerime ceketini atsan o aylar hamile kaliyorum baksana 3 de agustoz😂😂😂😂
🤣🤣🤣ayyy ilahi bende hep ekim kasim aralikta cocuk getirdim evlilik yil dönumumde bu aylarda bizim herşey senenin son 3 ayina siğmis galiba🤣🤣🤣

Bende adama diyorum ki aman şu Kasım ve Aralık ayında benden uzakdur nezaman üzerime ceketini atsan o aylar hamile kaliyorum baksana 3 de agustoz😂😂😂😂
🤣🤣🤣ayyy ilahi bende hep ekim kasim aralikta cocuk getirdim evlilik yil dönumumde bu aylarda bizim herşey senenin son 3 ayina siğmis galiba🤣🤣🤣

Bende buga olacaq insallah😆 kocamda buga daha iki buga ile nasil urawacamsa o konuda Allah yardimcim olsun

Canim amma bergumun bebeyi cok kucuk 8 aylik 🥰❣ benim.kocam diyoki bu bebek dogulsun 3 ay sora yeniden hamile kal😅 kesinlikle.karwiyim ya sanki uşaq isdehsal eden makinayam

Canim amma bergumun bebeyi cok kucuk 8 aylik 🥰❣ benim.kocam diyoki bu bebek dogulsun 3 ay sora yeniden hamile kal😅 kesinlikle.karwiyim ya sanki uşaq isdehsal eden makinayam

ayyy bacim sakin öyle bir hata yapma sanki kocalar cekiyo hamilelik dertlerini en az 3 sene ara ver valla aklini kullan bacim 3 ayda neymiş bee 😊🤣

Yaa bende teraziyim o yüzden demiyorum ama Terazi kadını on numara 😅😅😅😎👍👍👍

Sağlıkla kavuş canım 😇🤗
benim oğlum terazi 9 yaşinda olmasina rağmen hiç anlaşamiyoruz koç ve terazi aman allahim 🤭🙈🙈🙈🤣

Yaa bende teraziyim o yüzden demiyorum ama Terazi kadını on numara 😅😅😅😎👍👍👍

Sağlıkla kavuş canım 😇🤗
benim oğlum terazi 9 yaşinda olmasina rağmen hiç anlaşamiyoruz koç ve terazi aman allahim 🤭🙈🙈🙈🤣
Oğlum kova burcu 😂 aşırı hareketli 8 aylık yürüme çabası devam ediyor şuana kadar biyerden bağımsız 3 adım atabildi 😂6 7 tane kelime söylüyor ilk kelimesi anne oldu 4 aylıkken söylemeye başladı 😂 sanırım zeki 🧠 😂😂😂
maşallah subhanallah benim oğlum ilk 11 aylikken karni cok aciktigi icin olsa gerek mama mama dedi 😁ikinci oğlumda dede😉 dedi bu cocugumu kimseye göstermicem ilk anne desin 🤣🤣🤣🤣

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar