Sohbetimize sende katıl 🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Sohbetimize sende katıl 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,933 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sohbetimize sende katıl 🥰
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

Efsane1999

Kayıtlı Üye
rank
Güzel annelerim ❤️ ve sabırlı annelerim 🙏 birbirimizi tanımaya ne dersiniz biraz kendimizden bahsedelim mi? 😊
adım sinem ilk hamileliğim İstanbul da Pendik'te yaşıyorum...
Merhaba adım efsane 21 yaşındayım 1 buçuk bayında oglum var 23 haftalıkda hamileyim kızım olucak inşAllah🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba adım efsane 21 yaşındayım 1 buçuk bayında oglum var 23 haftalıkda hamileyim kızım olucak inşAllah🥰
Bu arada Azerbaycanda yaşıyorum😍

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Güzel annelerim ❤️ ve sabırlı annelerim 🙏 birbirimizi tanımaya ne dersiniz biraz kendimizden bahsedelim mi? 😊
Merhaba canım bende Merve Antalya da yaşıyorum 3 oğlum var biri 8 buçuk biri 4 buçuk diğeri de yeni doğum yaptım 14 günlük rabbim hepinize sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah🙏🥰

Zeyno

Kayıtlı Üye
rank
Meraba bende Tahirə Azeriyim 2ci hamileliyim ilki ikizdi biri erkek diyeri kız bunu hala bilmiyom göstermedi çünkü😁Azerbaycanda yaşıyom 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.