Son 10 🤦🤦🤦

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan Son 10 🤦🤦🤦 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,033 kez görüntülenmiş, 111 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Son 10 🤦🤦🤦
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcımız olsun korkularımızdan emin kılsın inşallah ben ilkinde hiç böyle deyildim şimdi fenayım birde bacağımda koca bir alçı var hersey nasıl olacak bilmiyorum
Çok geçmiş olsun birincide doğumun nasıl olduğunu gördük ya o yüzden hep bu korku amin inşallah hepimizinde en ufak bir sancida korkuyorum acaba mı diye 😒
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

68 qün 😃 hayrlica bi doqursaydim korkum yok şimdilik çok şükür 🤭
O korku doğuma girince öyle bir geliyor ki Cnm 😀😀

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Canm bugün 0 gün kaldı diye gösteriyor ama hala dogurmadm😒🙄
Aaaa kaç haftalık oldu hiç tık yok mu sancı filan 🙄

Daha cokkk var sizede 😀

Bizimde son 31 guncuk kaldı ilk gebeligim olmamasına rağmen korkuyorum yinede 😂3 normal doğum yaptım en son 2 hafta önce gittiğimde bebek dönmüş dediler bakalım çarşamba gidecem 36 hafta olacak o zaman a ne diyecek sağlıkla alalım insallah bebislerimizi
Aminnnn inşallah 🤲🤲 benimde iki gün sonra kontrol var ne diycek bakalım birde geri gondermiyormus doğum olur bugün diye beni 😀😀

Merve5q6 gümüş

Kayıtlı Üye
rank

Daha cokkk var sizede 😀

Aminnnn inşallah 🤲🤲 benimde iki gün sonra kontrol var ne diycek bakalım birde geri gondermiyormus doğum olur bugün diye beni 😀😀
Vardı canm sancm 2 cm açılma varmış yarış yaptılar şimdi

Nur123

Kayıtlı Üye
rank

Daha cokkk var sizede 😀

Çok hemde ne çok 😅😅😅

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun birincide doğumun nasıl olduğunu gördük ya o yüzden hep bu korku amin inşallah hepimizinde en ufak bir sancida korkuyorum acaba mı diye 😒

O korku doğuma girince öyle bir geliyor ki Cnm 😀😀
Sanmıyorum eşim bile diyor şöyle bakiyrmda hiç korkun yok sedos diyo☺ bende diyrm ilkm deqilki korkuym 2kez yaşıycam rabbim yinede cümlemize bi awazla kurtulmayı nasıp etsin insaAllah 🤲🤍🌸🤗

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Vardı canm sancm 2 cm açılma varmış yarış yaptılar şimdi
Ayyy Allah'ım bir sancida kurtarsın inşallah darısı bizlere doğunca yazın merak ettim 😇🤲🤲

Ay ne guzell çok az kalmış hayırla sağlıkla alın evladınızı kucaniza insallah😍😍😊
Aminnn inşallah 😍😍😍🤲🤲🤲🤲

Sanmıyorum eşim bile diyor şöyle bakiyrmda hiç korkun yok sedos diyo☺ bende diyrm ilkm deqilki korkuym 2kez yaşıycam rabbim yinede cümlemize bi awazla kurtulmayı nasıp etsin insaAllah 🤲🤍🌸🤗
Amin inşallah şu cesaretten az da bana ver kız 😀😀

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy Allah'ım bir sancida kurtarsın inşallah darısı bizlere doğunca yazın merak ettim 😇🤲🤲

Aminnn inşallah 😍😍😍🤲🤲🤲🤲

Amin inşallah şu cesaretten az da bana ver kız 😀😀
Ben ilk doqumumu 19 yasmda yaptım. Doqum haneye bi qirdim bitane kadın yırtınıyor bilmiyrm ya ebeye sordm bu niye böyle diye sancıları war zor doqum yapiyr ondan diye qözum bi korktu o an daha bende sancı filan yok 😅 neyse yataqa yattim 10 kisilik bi oda yanımda bitane kadın baqiriyo dktr diyo kaçıncı qebeliqn 3 diyo kadın beni daha bi çok korku bastimi 🤣 dktr kadını kınadı nasıl doquramiysn ozman diye bebek kanala insin diye ıkın dediler kadın ıkınamiyomu ikiniyo olmuyormu o an anlyamdm bırakın kalksn çocuk istemiyrm demeye basladi öyle böyle derken aldı kadını qittiler wakit döndü bana qeldi 🤭🤣🤣🤣 kadına dediklerini yaptım çocuk doqum kanalina qirdi hemen doquma kurtuldm qitti cokk şükür 🥰 buda öyle olursa diye dusünuyrm o yüzden rahatım 😌🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar