Son 10 🤦🤦🤦

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan Son 10 🤦🤦🤦 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,043 kez görüntülenmiş, 111 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Son 10 🤦🤦🤦
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk doqumumu 19 yasmda yaptım. Doqum haneye bi qirdim bitane kadın yırtınıyor bilmiyrm ya ebeye sordm bu niye böyle diye sancıları war zor doqum yapiyr ondan diye qözum bi korktu o an daha bende sancı filan yok 😅 neyse yataqa yattim 10 kisilik bi oda yanımda bitane kadın baqiriyo dktr diyo kaçıncı qebeliqn 3 diyo kadın beni daha bi çok korku bastimi 🤣 dktr kadını kınadı nasıl doquramiysn ozman diye bebek kanala insin diye ıkın dediler kadın ıkınamiyomu ikiniyo olmuyormu o an anlyamdm bırakın kalksn çocuk istemiyrm demeye basladi öyle böyle derken aldı kadını qittiler wakit döndü bana qeldi 🤭🤣🤣🤣 kadına dediklerini yaptım çocuk doqum kanalina qirdi hemen doquma kurtuldm qitti cokk şükür 🥰 buda öyle olursa diye dusünuyrm o yüzden rahatım 😌🤭
Ayyy gerçekten kızıyorlar doğum yapamayana bendede aynı oldu kadının birisi bağırıyordu karşı odadan ebe o sinirle bana geldi doğum bu değil sen böyle yapmayacaksın bacaklarını tutup kendine çekip ıkınacaksın demişti doguramayana sinirleniyorlar 😁😁

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy gerçekten kızıyorlar doğum yapamayana bendede aynı oldu kadının birisi bağırıyordu karşı odadan ebe o sinirle bana geldi doğum bu değil sen böyle yapmayacaksın bacaklarını tutup kendine çekip ıkınacaksın demişti doguramayana sinirleniyorlar 😁😁
Aynen öyle o yüzden psikolojik olarak kendimizi "ben yaparım "a odaklamaliyz diye düsünenlerdenim 🤭😌🥰😄

Emine zeynep

Kayıtlı Üye
rank
Sanki herkes çok meraklı bagırıp o rezilliği çekmeye bende bunu anlamıyorum ya hiç empati yapmıyorlar kendileri nasıl doguruyor acaba hiç sesleri falan çıkmadan gülerek mi oluyor bu iş Bi bizdemi böyle oluyor sancı geldimi insan bagırıyor yani Allah hepimizi vicdan merhamet sahibi insanların karşısına çıkarsın

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Sanki herkes çok meraklı bagırıp o rezilliği çekmeye bende bunu anlamıyorum ya hiç empati yapmıyorlar kendileri nasıl doguruyor acaba hiç sesleri falan çıkmadan gülerek mi oluyor bu iş Bi bizdemi böyle oluyor sancı geldimi insan bagırıyor yani Allah hepimizi vicdan merhamet sahibi insanların karşısına çıkarsın
Aminnnn inşallah kadının birisine yaparken yapiyonuz buraya gelince yırtıyorsunuz demiş ebe oda sanane sana mı sorcam çocuk yaparken de demiş 😀

Emine zeynep

Kayıtlı Üye
rank
Aminnnn inşallah kadının birisine yaparken yapiyonuz buraya gelince yırtıyorsunuz demiş ebe oda sanane sana mı sorcam çocuk yaparken de

Aminnnn inşallah kadının birisine yaparken yapiyonuz buraya gelince yırtıyorsunuz demiş ebe oda sanane sana mı sorcam çocuk yaparken de demiş 😀
Ne güzel söylemiş valla kendilerinde böyle konuşma hakkını nereden buluyorlar bilmiyorum sanki babasının hayrına bu işi yapıyorlar Bi degişikler

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Öyle ters cwp werenede qenlde bakmıyorlar. Ben şahit oldum kadın ıkınırken o acıyla doktrn elini sıkmışti doktr kolunu cekiyo kadın birakmiyo napiyosn sen be dedi kadın çok özür dilerim desede doktr bidaha qelip bakmadi.

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Ne güzel söylemiş valla kendilerinde böyle konuşma hakkını nereden buluyorlar bilmiyorum sanki babasının hayrına bu işi yapıyorlar Bi degişikler
Zor geliyor doğum yaptırmak galiba 😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öyle ters cwp werenede qenlde bakmıyorlar. Ben şahit oldum kadın ıkınırken o acıyla doktrn elini sıkmışti doktr kolunu cekiyo kadın birakmiyo napiyosn sen be dedi kadın çok özür dilerim desede doktr bidaha qelip bakmadi.
Hic halden anlamıyorlar anaları onları nasıl doğurdu acaba 😁🤦🤦

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar