Son 10 🤦🤦🤦

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan Son 10 🤦🤦🤦 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,120 kez görüntülenmiş, 111 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Son 10 🤦🤦🤦
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
yolun başindasin sen daha
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

benim 70 gunum var görunuyo ama bebişimin acelesi var galiba cikmak istiyo biran önce🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen öyle o yüzden psikolojik olarak kendimizi "ben yaparım "a odaklamaliyz diye düsünenlerdenim 🤭😌🥰😄
ben özelde dogum ettim ikinci cocugumda ebeler doktorlar ben sanci cekiyodum catalda ıkınıyorum hic bisey yapmiyolardi yardimci hic olmuyolardi bilâkis karşımda kahkaha atiyolardi o dogum halimle bi kizdim onlara dedim ben burda aci cekiyorum siz karşimda kahkaha atiyonuz bana dedi napalim agliyalımmi bende ağlamayin karşimdada gulmeyin yeter dedim valla o zaman benden guzel azari işittiler ebeler

Son düzenleme:

Naile🥰

Kayıtlı Üye
rank
Bu hafta sancılarım başladı korkuyorum sürekli lavaboya gidiyorum kanama filan varmı diye iki gün sonra kontrol var bakalım ne diycek doktor sizde varmı biseyler cinsiyet ne
Kız olacak hayırlısıyla inşallah. Aşağı inmiş sanki. Sürekli tuvaletim geliyor. Baskı yapıyor heralde.🤷sanki her an suyum gelecekmiş gibi hissediyorum. Son günler çok yoruldum, hazırlıklarım anca bitti

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Kız olacak hayırlısıyla inşallah. Aşağı inmiş sanki. Sürekli tuvaletim geliyor. Baskı yapıyor heralde.🤷sanki her an suyum gelecekmiş gibi hissediyorum. Son günler çok yoruldum, hazırlıklarım anca bitti
Allah bağışlasın inşallah sağ salim kucağına alırsın döndükçe baskı yaptıkça canı acıyor insanın sızlıyor sürekli tuvalete gitmek zorunda kalıyor insan annelik çok zor 🤦

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Sana tavsiye cnm sakın oturma iş yap bebek asagı cabuk iner normal dogurursun insallah. Rabbim kolay getirsin
Aminnnn inşallah çok teşekkür ederim hiç oturmadim ki 9 ay boyunca nedense bünye sürekli iş yapmak istiyor çok şükür o yüzden ödem filan oluşmadı inşallah doğumum kolay olur bebek artık çıkmak istiyor galiba iki güne bir sancım geliyor aşağı baskı yapıyor çıkacak gibi

Tüm sayfalar yüklendi.