Son 10 🤦🤦🤦

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan Son 10 🤦🤦🤦 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,039 kez görüntülenmiş, 111 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Son 10 🤦🤦🤦
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
Aminnnn inşallah çok teşekkür ederim hiç oturmadim ki 9 ay boyunca nedense bünye sürekli iş yapmak istiyor çok şükür o yüzden ödem filan oluşmadı inşallah doğumum kolay olur bebek artık çıkmak istiyor galiba iki güne bir sancım geliyor aşağı baskı yapıyor çıkacak gibi
Gelio gelio bebiş hayırlısıyla gelsin insallah. İnsirah suresini bş de abese suresi 18 19 20 auetleri sürekli oku canım cok faydalı inan ki.

Dilem1

Kayıtlı Üye
rank
Ozaman aklıma gelen başıma gelir işte içerdeki Yirtiniyor kolu bacağı artık belli karnimda çıkmak istiyorum diye 😄😄🤦
Vallabenımkı de oyle çok oynak som hafta hastanede kontrolde her gelen doktor çok oynak normal mi dıye sorardı 😂ama benım zilli gelmedi eşim bana bakar zaten gelmez yerı rahat anası nasıl yıyo doyuruyor derdı😂

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Vallabenımkı de oyle çok oynak som hafta hastanede kontrolde her gelen doktor çok oynak normal mi dıye sorardı 😂ama benım zilli gelmedi eşim bana bakar zaten gelmez yerı rahat anası nasıl yıyo doyuruyor derdı😂
Çok hareketli ler gerçekten hayırlısı bakalım hele dursun durabildigi kadar ablası bisekilde çıktı içerde kalmadı buda çıkar heralde kışlayacak hâli yokya içerde 🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar