Son adet tarihi hesaplama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Elif kpln tarafından oluşturulan Son adet tarihi hesaplama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,320 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Son adet tarihi hesaplama
Konbuyu başlatan Elif kpln
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
benim bebeğimde 2 gün önde çıkıyor ultrasonda
2 gün olsa yine iyi cnm ya bir hafta önde ya da 2 hafta şuan 27 haftalik hamileyim ama ultrasona göre 29+2 fln
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dogru olabilir cnm regl olmadan olduysa yada arkadaşların dediği gibi 1 hafta geriden yada ileriden gidebilir zaten doğum ne zaman tamamlamaz bebekler geliyor beklemiyorlar
1 sene boyunca adet olmadım adet tarihim olmadığı için sıkıntı oluyor ultrasona göre mi takip etsem acaba

2 gün olsa yine iyi cnm ya bir hafta önde ya da 2 hafta şuan 27 haftalik hamileyim ama ultrasona göre 29+2 fln
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

1 sene boyunca adet olmadım adet tarihim olmadığı için sıkıntı oluyor ultrasona göre mi takip etsem acaba
acaba gelişimine göre mi doktor öyle söylüyor canım muhtemelen bebeğin gelişimi önde gidiyordur o yüzden öyle söylemiştir canım

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben isvecte yaşıyorum burda ultrasona göre takip ediyorlar dogum tarihini ultrasona göre hesaplayıp söylüyorlar benim bu ikinci ikisindede öyle yaptılar ilk kızımda verdikleri tarihten 5 gun once dogum yaptim mesela

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
acaba gelişimine göre mi doktor öyle söylüyor canım muhtemelen bebeğin gelişimi önde gidiyordur o yüzden öyle söylemiştir canım
Yok gelişimi ile ilgili hiçbirşey demedi Bn sordm doktora sıkıntı fln olr mu die bilmiyorum dedi

Tüm sayfalar yüklendi.