Sorum var Son aylarda bulantı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ysmcck tarafından oluşturulan Son aylarda bulantı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 494 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Son aylarda bulantı
Konbuyu başlatan Ysmcck
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 30+5 haftalık hamileyim simdiye kadar mide bulantım ve kusmam olmadı ama son 1 haftadır hem bulantı hem kusma yaşadım 2 defa normal mi hic son aylarda yaşayan var mı
Kuzum ben ilk gebeliyimde 3aya kadar bir bulantım kusmam olmuşdu sonra tam 7aylna kadar dayanmışdı sonra yeniden başladı tam doğum yapana kadar bulantım kusmam oldu o bana açılış tehlikesi yaratdı sende isdersen bu doktora danış belki bişiy yazar karşısı alır bulantının kusamnın Allah yardımcın olsun canım 🙏

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 30+5 haftalık hamileyim simdiye kadar mide bulantım ve kusmam olmadı ama son 1 haftadır hem bulantı hem kusma yaşadım 2 defa normal mi hic son aylarda yaşayan var mı
Ahh canım yaa bende ilk aylarda aşırı çektim bulantidan baya bir lokma yiyemiyordum yediğim gibi çıkarıyordum neyse 16-18 haftalarda düzelme başladı yiyordum güzelce derken şuan 29. haftaya girdim sürekli bulantı dün gece kusa kusa canım çıktı bugün kahvaltı ettim yine aynı bulantı devam ediyor ☹️☹️ Galiba bulantı kusma sonra geri dönüyor anlamadım ama berbat

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bulantı ve kusma dışında ellerinde ve yüzünde şişlik ödem ve baş dönmen varsa doktora git sadece bulantın varsa geçer bol dinlen dikkkat et kendine

Fadime gg

Kayıtlı Üye
rank
İlk 4ay sürekli bulantım oldu şimdi 35haftalik olduk yine başladı sürekli kusuyorum yemek yeyince bebegin saçları çıkarken bulantı yaparmış normal yani

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar