Sorum var Son aylarda lekelenme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Son aylarda lekelenme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 202 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Son aylarda lekelenme
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tatlı telaşım kızım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Günaydın hanımlar hamileliğin son aylarında çok hafif lekelenme olması normal mi ağrı sızım yok sadece sabah baktım lekelenme olmuş o da çok anlaşılır değil var mı fikri olan hastaneye de gitmek istemiyorum bebeğimin hareketlerini hissediyorum
Normalde gebelikte normal değil canım peki sadece leke mi vardı yani akıntı gibi bir şeyde var mıydı. Bebeğinin haraketi iyi ise gitme kaç haftaliksin eğer 30 vs ise gitmeni öneririm erken dogum riski de olabilir çünkü

Günaydın hanımlar hamileliğin son aylarında çok hafif lekelenme olması normal mi ağrı sızım yok sadece sabah baktım lekelenme olmuş o da çok anlaşılır değil var mı fikri olan hastaneye de gitmek istemiyorum bebeğimin hareketlerini hissediyorum
Canım erken doğum riski olabilir. Doktora görün mutlaka

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Doktora git canım bebeğinin hareketlerini takip et günde 10 dan az olmamalı

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Sağolun hanımlar otuzuncu haftadayim afferdersin daha çok beyaz akıntım oluyor lekelenme dediğim gibi çok net değil düşük önleyici kullandım bir ay boyunca bu süre zarfında eşimden uzak durdum afferdersiniz geçen oldu hemen sonrasında lekelenme olmadı ama yaklaşık yirmi dört saat sonra oldu eşim dedi riskli olsa özeldeki doktor uyarırdi bizi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sağolun hanımlar otuzuncu haftadayim afferdersin daha çok beyaz akıntım oluyor lekelenme dediğim gibi çok net değil düşük önleyici kullandım bir ay boyunca bu süre zarfında eşimden uzak durdum afferdersiniz geçen oldu hemen sonrasında lekelenme olmadı ama yaklaşık yirmi dört saat sonra oldu eşim dedi riskli olsa özeldeki doktor uyarırdi bizi
Erken doğum riski varsa ilişki tehlikeli canım dikkat edin derim

Tüm sayfalar yüklendi.