Son gunde 😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervegüll tarafından oluşturulan Son gunde 😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,285 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Son gunde 😥
Konbuyu başlatan Mervegüll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım stres yapma hayırlısı olsun allerjisi de nuksetmis olabilir aferin şurup ağır bı ilaç diye biliyorum varsa önceden kullanıyorsa alerji ilacını ver bence rahatlar en azından
Kullanıyorum alerji ilacı narkozla komlpe bayilticaklar diye ilac kulmanmayin 10 gun onceden dedi duşa soktum şimdi daha iyi bugun hic disari cikmadi burnu akmıyor suan sabaha daha iyi olur inşallah yarin hersey yolunda gider de kestirir geliriz 🥰 aferin surubu esime verdim icirsin diye oda icirmemis ben unutmuştum ilac kullanmayin dedigini bana kalsa icirmistim coktan 🤣🤷
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kizlar sunneti erteledi doktor hapşırık var dünden beri dedik bogazina bakti bisey yok dedi çocuk doktoru ama genel cerrahi doktoru PCR testi yaptirin negatif çıkarsa yeniden gun veririrz dediler 🤦 ertelediler sunneti bir ay icinde gun vericez dedi bide 🤷 dedim pcr bugün negatif çıkarsa bir ay icinde ya Corona olursa bakiyo suratima dr dikkat etcen diyo🤦

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar