Son günler

• Konbuyu başlatan ...
  • Toplam 65 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ... tarafından oluşturulan Son günler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,443 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Son günler
Konbuyu başlatan ...
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

...

Moderator
Mod
rank
Merhaba anneler gebelikte son günlerim.Karmaşık duygular var içimde.Bebeğime kavuşacağım için heyecanlıyım.Ama benden ayrılacağı için hüzünlüyüm.Tekmelerini,karnımda hıçkırmasını özleyeceğim.Doğuma gireceğim için korku var.Bir taraftanda gidip beşiğini seviyorum.Pazartesi günü doğumum var nasipse.İşte böyle anneler hormonlar tavan yaptı.😘😘

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler gebelikte son günlerim.Karmaşık duygular var içimde.Bebeğime kavuşacağım için heyecanlıyım.Ama benden ayrılacağı için hüzünlüyüm.Tekmelerini,karnımda hıçkırmasını özleyeceğim.Doğuma gireceğim için korku var.Bir taraftanda gidip beşiğini seviyorum.Pazartesi günü doğumum var nasipse.İşte böyle anneler hormonlar tavan yaptı.😘😘
İnsan bi bosluga dusuyor demi abla ya ıcındeyken cok farklı bi duysal bag oluyor ama cıkınca daha bi farklı oluyor Rabbım hayırla kucagina almayı nasip etsin dogunca cigerine bi basıp koklayınca dunyalar senin olacak 🥰😘😍🤗

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Sağlıkla kucağına alırsın inşaallah canım 🥰 Rabbim kolayliklar versin 💞

...

Moderator
Mod
rank
İnsan bi bosluga dusuyor demi abla ya ıcındeyken cok farklı bi duysal bag oluyor ama cıkınca daha bi farklı oluyor Rabbım hayırla kucagina almayı nasip etsin dogunca cigerine bi basıp koklayınca dunyalar senin olacak 🥰😘😍🤗
Amin.Aynen canım benim.Annelik böyle birşey.Karnımızda sevgileri başka doğunca başka.Rabbim isteyen herkese versin.😘😘😘🤗

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Bende cuma günü son 1 gün

Tüm sayfalar yüklendi.