Son günler

• Konbuyu başlatan ...
  • Toplam 65 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ... tarafından oluşturulan Son günler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,480 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Son günler
Konbuyu başlatan ...
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...
Kız yok ya bende anlamadım uygulama yazarken öyle yazılmış məşq nasıl yazıldı anlamadım. Farkındaysan bizim klavye Türkçe diline uygun o yüzden kelimeler harfler anca böyle yazılıyor🙄. Ben türküm sen Azerisin sizin dilinizde yazarken yanlışlarım olabilir çok normal dilinizi anlayabiliyorum becerebildiğim kadar konuşuyorum. Mutlu olman için sizin dilinizde yazmaya çalışıyorum. benim öyle anlamsız kitaplarım yok ben beni bilgilendiren kitaplar okurum. Bir yerden de çevirip yazmıyorum ,kusura bakma epey gülmüşsün cümlelerin çok kırıcı olmuş yaklaşımın hiç hoşuma gitmedi açıkçası. ( Orda şunu yazmıştım, Ali doğduktan sonra vaktim yoktu işlere yetişemiyordum ondan uygulamaya ara verdim dedim)
Ya aşkım ben anlamadım ya o yüzden yazdım şaka yapmışdım. Kusura bakma hayatım kırmak istememişdim
Evet azeri ola bilirim ama azerice yazmanı ben sana söylemiyorumki sen nasıl rahat ediceksen öyle yaz.
Ben türkceyi yazıyorum diye sende bana azerice yazmak zorunda da deyilsin canım. Anlaşalım yeter 🤗🤗🤗🤗

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ya aşkım ben anlamadım ya o yüzden yazdım şaka yapmışdım. Kusura bakma hayatım kırmak istememişdim
Evet azeri ola bilirim ama azerice yazmanı ben sana söylemiyorumki sen nasıl rahat ediceksen öyle yaz.
Ben türkceyi yazıyorum diye sende bana azerice yazmak zorunda da deyilsin canım. Anlaşalım yeter 🤗🤗🤗🤗
Tmm sorun değil ben biraz abarttım galiba . Evet sen bana söylemedin ama sen de böyle daha rahat edersin diye yazmıştım o yüzden. 😉🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar