Sorum var Sona doğru 😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebrulimeryem tarafından oluşturulan Sona doğru 😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,908 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sona doğru 😊
Konbuyu başlatan Ebrulimeryem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Ebrulimeryem

Kayıtlı Üye
rank
😂 Daha karnınızdayken yakmaya başlıyorlar canım 😂 daha gazlı günleri var ek gıdası emekleme yürüme oo var da var ,😂 ya canları sağ olsunda herşeye dayanıyor anne yüreği Rabbim acılarını göstermesin 🙏
🤣🤣 Canları sağolsun napalim sağlıkla hayırla gelsinlerde 🤲☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah kuzum rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻
Amin canım inşallah cumlemiz ☺️

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Evettt bacılar 😊 uygulamaya göre son 30 girdik inşallah 🤲🤭 rabbim herkese hayırlı doğumlar nasip etsin 3.dogum olacak benim ama tüm duygularım karma karışık 😆☺️korku endişe heyecan hepsi bir arada 🤭
Bence hiç korkma kuzum güzelini düşün ki güzel ola bende yeni doğum yaptım 26 gün kalmıştı üçüncü bebisi aldım kucağıma ve inan ki çok başka oluyor tatlım

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Evettt bacılar 😊 uygulamaya göre son 30 girdik inşallah 🤲🤭 rabbim herkese hayırlı doğumlar nasip etsin 3.dogum olacak benim ama tüm duygularım karma karışık 😆☺️korku endişe heyecan hepsi bir arada 🤭
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasib etsin İnşaAllah canım 🤲 benimde ikinci gebeliyim ama insanın icinde isder isdemes bir heyacan korku oluyor 🤭🥰

Bence hiç korkma kuzum güzelini düşün ki güzel ola bende yeni doğum yaptım 26 gün kalmıştı üçüncü bebisi aldım kucağıma ve inan ki çok başka oluyor tatlım
Kuzum sen nasılsın bebişin nasıl

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasib etsin İnşaAllah canım 🤲 benimde ikinci gebeliyim ama insanın icinde isder isdemes bir heyacan korku oluyor 🤭🥰

Kuzum sen nasılsın bebişin nasıl
Şükür cnm iyiyiz biraz sancılarım oluyor ama oda geçecek zmnla suanlik çözüm yok kuzum ona buna da şükür diyecez balım sagl cnm❣️❣️

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Allah analı babalı büyütsün sag salim kucağına almayı nasip etsin bnde 4 bebeğimi aldim kucağıma 5 aylık oldu 🤗🤗😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar