Sorum var Sona do─čru ­čśŐ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebrulimeryem taraf─▒ndan olu┼čturulan Sona do─čru ­čśŐ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 645 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 29 yorum ve 11 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Sona do─čru ­čśŐ
Konbuyu ba┼člatan Ebrulimeryem
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Gamze H├╝meyra

Gamze H├╝meyra

Moderator
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
25 Mart 2022
Evettt bac─▒lar ­čśŐ uygulamaya g├Âre son 30 girdik in┼čallah ­čĄ▓­čĄş rabbim herkese hay─▒rl─▒ do─čumlar nasip etsin 3.dogum olacak benim ama t├╝m duygular─▒m karma kar─▒┼č─▒k ­čśćÔś║´ŞĆkorku endi┼če heyecan hepsi bir arada ­čĄş
Rabbim yard─▒mc─▒n olsun can─▒m ÔŁĄ´ŞĆ
Benimde ikinci olucak kuzum bende de t├╝m duygular kar─▒┼č─▒k ama en bask─▒n olan─▒ korku­čśĆ

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2022-09-17
Gebeli─činizin 35. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Bebe─činiz yakla┼č─▒k b├╝y├╝k kavun b├╝y├╝kl├╝─č├╝nde.
B├Âbrekler tamamen geli┼čti. karaci─čer baz─▒ at─▒k maddeleri yok edecek duruma geldi. bir├žok temel fiziksel geli┼čim tamamland─▒.karn─▒n─▒z iyice b├╝y├╝d├╝. ├Âzellikle sa─č tarafta kaburgalar bask─▒ artar. bu haftadan itibaren do─čum ┼čeklini planlamak gerekir.
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 44 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 2490 gr :)
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z

Ebrulimeryem

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
26 Temmuz 2022
Rabbim yard─▒mc─▒n olsun can─▒m ÔŁĄ´ŞĆ
Benimde ikinci olucak kuzum bende de t├╝m duygular kar─▒┼č─▒k ama en bask─▒n olan─▒ korku­čśĆ
Rabbim yard─▒mc─▒m─▒z olsun ilk do─čum gibi korku var bendede yenemiyorum bu korkuyu ama meleklerimiz sa─čl─▒kla gelsin in┼čallah ­čĄ▓­čĄş

Gamze H├╝meyra

Moderator
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
25 Mart 2022

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2022-09-17
Gebeli─činizin 35. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Bebe─činiz yakla┼č─▒k b├╝y├╝k kavun b├╝y├╝kl├╝─č├╝nde.
B├Âbrekler tamamen geli┼čti. karaci─čer baz─▒ at─▒k maddeleri yok edecek duruma geldi. bir├žok temel fiziksel geli┼čim tamamland─▒.karn─▒n─▒z iyice b├╝y├╝d├╝. ├Âzellikle sa─č tarafta kaburgalar bask─▒ artar. bu haftadan itibaren do─čum ┼čeklini planlamak gerekir.
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 44 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 2490 gr :)
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z

Zeynep23

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
6 Ekim 2021
Evettt bac─▒lar ­čśŐ uygulamaya g├Âre son 30 girdik in┼čallah ­čĄ▓­čĄş rabbim herkese hay─▒rl─▒ do─čumlar nasip etsin 3.dogum olacak benim ama t├╝m duygular─▒m karma kar─▒┼č─▒k ­čśćÔś║´ŞĆkorku endi┼če heyecan hepsi bir arada ­čĄş
Allah sa─čl─▒kla hay─▒rl─▒s─▒yla kavu┼čtursun sizi in┼čallah can─▒m ­čÖĆ say─▒l─▒ g├╝n ├žabuk ge├žer ­čśŐ

Ebrulimeryem

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
26 Temmuz 2022
Allah sa─čl─▒kla hay─▒rl─▒s─▒yla kavu┼čtursun sizi in┼čallah can─▒m ­čÖĆ say─▒l─▒ g├╝n ├žabuk ge├žer ­čśŐ
Amin in┼čallah c├╝mlemizi ­čĄ▓ayyy s─▒caklarda hi├ž ge├žmiyor oturdu─čum yerden terliyorum ­čĄĺ

Ebrulimeryem

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
26 Temmuz 2022
Hi├ž sorma can─▒m ya bende ge├žen sene do─čurdum ├Âncesinde s─▒caktan mahvoldum Allah yard─▒mc─▒n─▒z olsun valla. Lohusal─▒kta zordu s─▒cakta
Evet birde lohusaligi var bunun ben hem gebelikte hemde lohusal─▒kta yanmistim ikinci o─člumda ┼čimdi k─▒z─▒mda yak─▒yor ­čść­čĄş

Zeynep23

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
6 Ekim 2021
Evet birde lohusaligi var bunun ben hem gebelikte hemde lohusal─▒kta yanmistim ikinci o─člumda ┼čimdi k─▒z─▒mda yak─▒yor ­čść­čĄş
­čśé Daha karn─▒n─▒zdayken yakmaya ba┼čl─▒yorlar can─▒m ­čśé daha gazl─▒ g├╝nleri var ek g─▒das─▒ emekleme y├╝r├╝me oo var da var ,­čśé ya canlar─▒ sa─č olsunda her┼čeye dayan─▒yor anne y├╝re─či Rabbim ac─▒lar─▒n─▒ g├Âstermesin ­čÖĆ

Kayra'n─▒n Annesi ­čĹ­čĆ╗

­čöą KAYRA ATE┼× ­čöą
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
15 Ekim 2021
Ma┼čallah kuzum rabbim sa─č salim kuca─č─▒na almay─▒ nasip etsin in┼čallah ­čĄ▓­čĆ╗

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

├ťst