Sorum var Sona doğru 😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebrulimeryem tarafından oluşturulan Sona doğru 😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,915 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sona doğru 😊
Konbuyu başlatan Ebrulimeryem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Sagl kuzum benim inş tabiki öperim cnm cok sagl❣️
Cokk şükür kuzum her zaman iyi olasız inşaAllah minik meleyi yerime öp kokla canım 💋💋
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayyy bilmiyorum yaaa ister istemez korku oluyor bir an önce olsun bitsin evime geleyim diyorum
Öyle düşünme de demede kuzum aanii anına yasa güzelce hepsi çok güzel emin ol cnm❣️❣️

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Evettt bacılar 😊 uygulamaya göre son 30 girdik inşallah 🤲🤭 rabbim herkese hayırlı doğumlar nasip etsin 3.dogum olacak benim ama tüm duygularım karma karışık 😆☺️korku endişe heyecan hepsi bir arada 🤭
Benim uygulamaya göre son 22 günüm kalmış inşallah çünkü şuan hiç hazır değilim çok yorgunum 😬😬

Rabbim yardımcın olsun canım ❤️
Benimde ikinci olucak kuzum bende de tüm duygular karışık ama en baskın olanı korku😏
Korku bende de var yaa acayip korkuyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Benim uygulamaya göre son 22 günüm kalmış inşallah çünkü şuan hiç hazır değilim çok yorgunum 😬😬

Korku bende de var yaa acayip korkuyorum
Aynen kuzum Allah yardımcımiz olsun

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Evettt bacılar 😊 uygulamaya göre son 30 girdik inşallah 🤲🤭 rabbim herkese hayırlı doğumlar nasip etsin 3.dogum olacak benim ama tüm duygularım karma karışık 😆☺️korku endişe heyecan hepsi bir arada 🤭
Benımde son 23 görünüyo bakalm nasl olck ilk bebeğim bişi tam bilmedğim için merak var heycan az korku var hayrlısı artk siz tecrubelisiniz yinede😊😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar