Sonunda doğurdum arkadaşlar🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Sonunda doğurdum arkadaşlar🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,167 kez görüntülenmiş, 131 yorum ve 21 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sonunda doğurdum arkadaşlar🥰
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Soran, merak eden, düşünen herkese çok teşekkür ederim kızlar 😘 Sonunda geldi benim küçük bey oda zorla geldi kendine kalsa yine geleceği yoktu 😂 pazarı pazartesiye bağlayan gece yatışım yapıldı 12de o gün sabaha kadar hiçbir şey yapılmadı boşuna yattım diye baya söylendim durdum hatta ☺️ dün sabah 9da alttan bi ilaç verdiler rahim ağzını yumuşatacak dediler bir iki saate etkisi olur dediler. Saatler geçti bende hâlâ tık yoktu imza atıp çıkacağım diyordum en son nasılsa burada da birşey yapılmıyor evde beklerim o zaman sancımı diye sabah 9da yapıldı ilaç akşam 9a kadar bekleyeceğim olmadı çıkarım dedim bizimkilere ki saat 9 oldu benim sancılar başladı saat gece 3ü 17 geçe de doğdu beyefendi. Bu sefer dikişim yok o yüzden çok zor geçti kesi atılmadığı için çok şükür geçti gitti en azından. Darısı başınıza hepiniz sağlıkla kavuşursunuz yavrularınıza inşallah 🙏🥰❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Soran, merak eden, düşünen herkese çok teşekkür ederim kızlar 😘 Sonunda geldi benim küçük bey oda zorla geldi kendine kalsa yine geleceği yoktu 😂 pazarı pazartesiye bağlayan gece yatışım yapıldı 12de o gün sabaha kadar hiçbir şey yapılmadı boşuna yattım diye baya söylendim durdum hatta ☺️ dün sabah 9da alttan bi ilaç verdiler rahim ağzını yumuşatacak dediler bir iki saate etkisi olur dediler. Saatler geçti bende hâlâ tık yoktu imza atıp çıkacağım diyordum en son nasılsa burada da birşey yapılmıyor evde beklerim o zaman sancımı diye sabah 9da yapıldı ilaç akşam 9a kadar bekleyeceğim olmadı çıkarım dedim bizimkilere ki saat 9 oldu benim sancılar başladı saat gece 3ü 17 geçe de doğdu beyefendi. Bu sefer dikişim yok o yüzden çok zor geçti kesi atılmadığı için çok şükür geçti gitti en azından. Darısı başınıza hepiniz sağlıkla kavuşursunuz yavrularınıza inşallah 🙏🥰❤️
Hayırlı olsun ❤️ çok sevindim valla . Rabbim sana bağışlasın ❤️ . Bize de dua et 💛🤍💙

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım yaa çok sevindim çok şükür Allah analı babalı büyütsün inşallah ömrü uzun olsun 🥰😍😍😍🤲🤲🤲💙💙
Amin canım benim inşallah çok şükür doğdu beyefendi darısı başınıza 🙏😍😘

Canım geçmiş olsun Allah analı babalı büyütsun insalahhh darısı diğerlerine❣️
Amin canım benim inşallah 🙏🥰

Gözünüz aydın canım allah anallı babalı büyütsün ömrü uzun hayatı bereketli olsun 🤲
Sağol canım benim amin inşallah 🙏🥰sen nasılsın bebiş nasıl oldu?

Benimde daha bugün aklıma geldi acaba doğum yaptı mı diye😊 çok geçmiş olsun Allah anali banali büyütsün inşallah.👼🥰
Sağol canım benim amin inşallah 🙏🥰 çok şükür doğdu sonunda 🥰

cok geçmiş olsun canım allah analı babalı büyütsün inş🙏
Sağol canım benim amin inşallah 🙏🥰

Ayyy çok mutlu oldum Allah'ım analı babalı büyütsün inşallah hayırlı bir evlat olur sizler için derdine düşmüştüm meraktan öldüm ne zaman doguracaksın diye😄😄 çok Geçmiş olsun nasılsınız ikinizde inşallah iyisinizdir ❤️❤️❤️😘😘😍😍😍
Sağol canım benim düşünmen yeter sordun durdun biliyorum çok teşekkür ederim sonunda kavuştuk yavrularımıza sağlıkla büyürler inşallah 🙏🥰 şükür iyiyizde bebekte kilo kaybı var işte çıkarmıyorlar hastaneden takip altında kalacak dediler

Gözün aydın canm Rabbim bağışlasın Allah salih kullardan eylesin darısı bizlere inşallah 🙏💕
Amin canım benim inşallah çok sağol 🙏🥰

Canım sordum post açtım hep merve doğdu mu, diye gözlerin aydın ya Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inş çok sevindim senin adına ya kurtuldun darısı bizlere ❤️❤️❤️
Kuzum görmedim valla görsem yazardım mutlaka Pazar geceden beri hastanede yatıyorum tel doğumhane de yoktu zaten yanımda çıkınca bebek vs derken çok bakamadım bi haber vereyim size diye girdim çıktım dünden beri de girdikçe mesajlara dönmeye çalışıyorum. Amin canım benim inşallah şükür sağlıkla doğdu darısı başınıza artık sağ salim alırsınız kucağınıza inşallah 🙏🥰😘

Hayırlı olsun canım benim Rabbim Hayırlı evlat nasip etsin ♥️
Sağol canım benim amin inşallah 🙏🥰

Canım gözün aydın sağlıkla buyut bebisini 😍😍❤❤🥰
Çok sağol kuzum amin inşallah 🙏🥰😘

Hayırlı olsun canım sağlıkla büyüsün 🥰
Sağol canım amin inşallah 🙏🥰

Hayırlı olsun ❤️ çok sevindim valla . Rabbim sana bağışlasın ❤️ . Bize de dua et 💛🤍💙
Sağol canım amin inşallah darısı başınıza sağlıkla kavuşursunuz yavrularınıza sizde inşallah 🙏🥰😘

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar