Sonunda doğurdum arkadaşlar🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Sonunda doğurdum arkadaşlar🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,247 kez görüntülenmiş, 131 yorum ve 21 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sonunda doğurdum arkadaşlar🥰
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Ben igneden korkuyorum ama kalçada olunca ama figerletinden korkmam eşim dalga geçiyor bazen sen delisin diyor kalçaddan vurulan igneyi korkuyom ama figerletinden korkmuyor der
Kız kardeşim de sezeryan oldu en korktuğu igneydi onu bilmedim dedi sadece sezeryan da ilk ayağa kaldırdıkları anı çok zormuş çoğu kişi aynı şeyi soyluyo bakalım kismette hangi doğum var

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kız kardeşim de sezeryan oldu en korktuğu igneydi onu bilmedim dedi sadece sezeryan da ilk ayağa kaldırdıkları anı çok zormuş çoğu kişi aynı şeyi soyluyo bakalım kismette hangi doğum var
Ben tek kalktım yürüdüm çok iyisi bir hafta sonra dügünde oynadım ben kürdüm bide çok hareketli oynarız bilmedim hiç

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ne cesaret izliyorsunuz hayatta izlemem ne sezeryan ne normal başıma ne gelecekse bilmemek daha iyi yoksa o an gözümün önüne ne yapacakları gelir kalbim durur bence izlemeyin
Merakettim nasıl birşey diye inan korktum fazla birşey de kalmadı artık ağlaya ağlaya giricem çıkışta prensesi görünce unuturum elbet 🙈

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Soran, merak eden, düşünen herkese çok teşekkür ederim kızlar 😘 Sonunda geldi benim küçük bey oda zorla geldi kendine kalsa yine geleceği yoktu 😂 pazarı pazartesiye bağlayan gece yatışım yapıldı 12de o gün sabaha kadar hiçbir şey yapılmadı boşuna yattım diye baya söylendim durdum hatta ☺️ dün sabah 9da alttan bi ilaç verdiler rahim ağzını yumuşatacak dediler bir iki saate etkisi olur dediler. Saatler geçti bende hâlâ tık yoktu imza atıp çıkacağım diyordum en son nasılsa burada da birşey yapılmıyor evde beklerim o zaman sancımı diye sabah 9da yapıldı ilaç akşam 9a kadar bekleyeceğim olmadı çıkarım dedim bizimkilere ki saat 9 oldu benim sancılar başladı saat gece 3ü 17 geçe de doğdu beyefendi. Bu sefer dikişim yok o yüzden çok zor geçti kesi atılmadığı için çok şükür geçti gitti en azından. Darısı başınıza hepiniz sağlıkla kavuşursunuz yavrularınıza inşallah 🙏🥰❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Soran, merak eden, düşünen herkese çok teşekkür ederim kızlar 😘 Sonunda geldi benim küçük bey oda zorla geldi kendine kalsa yine geleceği yoktu 😂 pazarı pazartesiye bağlayan gece yatışım yapıldı 12de o gün sabaha kadar hiçbir şey yapılmadı boşuna yattım diye baya söylendim durdum hatta ☺️ dün sabah 9da alttan bi ilaç verdiler rahim ağzını yumuşatacak dediler bir iki saate etkisi olur dediler. Saatler geçti bende hâlâ tık yoktu imza atıp çıkacağım diyordum en son nasılsa burada da birşey yapılmıyor evde beklerim o zaman sancımı diye sabah 9da yapıldı ilaç akşam 9a kadar bekleyeceğim olmadı çıkarım dedim bizimkilere ki saat 9 oldu benim sancılar başladı saat gece 3ü 17 geçe de doğdu beyefendi. Bu sefer dikişim yok o yüzden çok zor geçti kesi atılmadığı için çok şükür geçti gitti en azından. Darısı başınıza hepiniz sağlıkla kavuşursunuz yavrularınıza inşallah 🙏🥰❤️
Canım geçmiş olsun Allah analı babalı büyütsun insalahhh darısı diğerlerine❣️

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Gözünüz aydın canım allah anallı babalı büyütsün ömrü uzun hayatı bereketli olsun 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.