Sonunda doğurdum arkadaşlar🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Sonunda doğurdum arkadaşlar🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,331 kez görüntülenmiş, 131 yorum ve 21 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sonunda doğurdum arkadaşlar🥰
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ayşe bide daim onla oynarsın koklarsın elin durmaz daima oynarsım😂😂
Evde hep tekim eşim hiç bir yere yollamiyor markete bile birlikte çıkıyoruz ailem desen uzakta koca evde akşam 10 olsada eşim gelse diyorum komşu desem yasitim yok 🥰 şimdi bu prenses evde bir ses olucak artık giydir süsle oyna kokla vakit geçer kaynanam iki kat altımda inşallah karismazda kavga etmeden buyuturum sizlerle artık siz yardımcı olucaksiniz zorlandigim yerlerde 🙈

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Evde hep tekim eşim hiç bir yere yollamiyor markete bile birlikte çıkıyoruz ailem desen uzakta koca evde akşam 10 olsada eşim gelse diyorum komşu desem yasitim yok 🥰 şimdi bu prenses evde bir ses olucak artık giydir süsle oyna kokla vakit geçer kaynanam iki kat altımda inşallah karismazda kavga etmeden buyuturum sizlerle artık siz yardımcı olucaksiniz zorlandigim yerlerde 🙈
Allahım bir avazda kurtarsın bizleri cnm🤲🤲

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Benim kaynana da 15b dakika uzak ama kışa denk geliyor gelmez, bise yaşadık
Malesef bnm iki alt katımda istiyor ki sürekli onlarla oliyim sürekli hizmet yapım bende evimi seviyorum sürekli inmek istemiyorum zaten zor gebelik geçiriyorum asada kayınpederinin yanında rahat uzanıyorum evinde daha rahatım doğuma birşey kalmamış daha 1 TL lik bir eşya ne bilim torununa birşey almadı geçen bir sarı başörtü getirdi kendi yöresine ait bunu çocuğun yüzüne ötersin sarılık olmasın diye dedi dedim bunu örtmem ben puset örtüsü aldım hem bizimkiler sarılık için yaptılar dedim çünkü çok sinirlendim

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Malesef bnm iki alt katımda istiyor ki sürekli onlarla oliyim sürekli hizmet yapım bende evimi seviyorum sürekli inmek istemiyorum zaten zor gebelik geçiriyorum asada kayınpederinin yanında rahat uzanıyorum evinde daha rahatım doğuma birşey kalmamış daha 1 TL lik bir eşya ne bilim torununa birşey almadı geçen bir sarı başörtü getirdi kendi yöresine ait bunu çocuğun yüzüne ötersin sarılık olmasın diye dedi dedim bunu örtmem ben puset örtüsü aldım hem bizimkiler sarılık için yaptılar dedim çünkü çok sinirlendim
Benimkilerden almadı umrum bile değil

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
C
Almasınlar eşim ve ailem aldılar ailem borç batak içinde olmasında rağmen aldılar şuan az bir eksiği kaldı işte onlari alicam ama ona gorede torun severler anane ve dedeci yapıcam prensesi
Cnm aynen annem boşanmış çalışıyor 42 yaşında ama oda aynı alıyor annem ayrıda altın takacak düşün
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😂😂😂😂de sonra çıkardın mı peki durdu mu😂😂
Çıkardım doktor dedi vücüdüne tentirfiyot gibi birşey dürecez😂😂😂

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Benim kizim anneanne ve dedeci canim 🤭dedigin gibi birsuru borclari olmasina ragmen herseyini aldı annem. Hala da yagdirir sagolsun. Benim kayinvalidem yok kayinpederim de sağolsun iğnesi nasip değil çocuğuma suratsizin teki benim çocuğum da onun suratına bakmaz cocuk nerden ilgi görürse orayı seviyor👍
Almasınlar eşim ve ailem aldılar ailem borç batak içinde olmasında rağmen aldılar şuan az bir eksiği kaldı işte onlari alicam ama ona gorede torun severler anane ve dedeci yapıcam prensesi

Alllahhh😂😂😂
C

Cnm aynen annem boşanmış çalışıyor 42 yaşında ama oda aynı alıyor annem ayrıda altın takacak düşün

Çıkardım doktor dedi vücüdüne tentirfiyot gibi birşey dürecez😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar