Sonunda gösterdi kendini 😂😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hafta Hafta Gebelik kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Sonunda gösterdi kendini 😂😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,346 kez görüntülenmiş, 181 yorum ve 20 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hafta Hafta Gebelik
Konu Başlığı Sonunda gösterdi kendini 😂😂
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Ama neden ağustos ile uyumlu çıkıyor onu anlamıyorum uygulamada şimdi açtığım postlara baktım en son Temmuz 23 de gecikme diye açmışım 25 de regl oldum demişim o zaman gebe sanmıştım kendimi 🤦🏻‍♀️. Ay neden ağustosla uyumlu çıkıyor bu çocuk anlamıyorum
Belki üstüne görme olmuş benimde mesela hamileyken âdet olmuştum aslında o nişanmis seninde belki o adet dehilde nisanmis

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Belki üstüne görme olmuş benimde mesela hamileyken âdet olmuştum aslında o nişanmis seninde belki o adet dehilde nisanmis
Kız anlamadın aslında 24 Temmuz da regl olmuşum yani son adet tarihimi doğru hatırlıyorum sonra yine gecikme diye post açmışım ağustosun 29nda olmam lazımdı olmadım demişim şimdi büyük ihtimalle benim regl düzensiz olduğu için yumurtlama da düzensiz oldu . 7 eylülde bebek 5 haftalık çünkü her türlü çocuk 3 ağustosla uyumlu ama 😂😂ben temmuzdan sonra asla regl olmadım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Beynim yandı ya doktorumla iyice konuşmam lazım bu konuyu

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kız anlamadın aslında 24 Temmuz da regl olmuşum yani son adet tarihimi doğru hatırlıyorum sonra yine gecikme diye post açmışım ağustosun 29nda olmam lazımdı olmadım demişim şimdi büyük ihtimalle benim regl düzensiz olduğu için yumurtlama da düzensiz oldu . 7 eylülde bebek 5 haftalık çünkü her türlü çocuk 3 ağustosla uyumlu ama 😂😂ben temmuzdan sonra asla regl olmadım

Beynim yandı ya doktorumla iyice konuşmam lazım bu konuyu
Yeminle benimkide yandı hahaha😂😂😂

K
Konuş canım konuş,banada mutlaka yaz sonra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

K

Konuş canım konuş,banada mutlaka yaz sonra
Ayın 12 sine randevu aldım kuzum bakalım konuşacağım doktorla

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Olabilir mi öyle birşey peki yani o gün hamilemi kaldin
İşte ayıptır söylemesi regl bitti o gün eşimle beraber olduk hatta korunmana gerek yok dediğimi hatırlıyorum regl yeni bittti hamile kalmam daha yumurtlamay var demiştim ama bebeğin hesabı o günle uyuşuyor 🤦🏻‍♀️. Bakalım pazartesi net olarak belli olacak

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ama şuda var kuzum çocuk ama şuan geri değil ki doktorla da hesapladık sabah eşimle de hesapladık çocuk hepsinde ağustosun 3 ile uyumlu adetim çok düzensizdi. Bak ben 28 eylülde gittim usg ye göre 8+1 bebek bana göre o zaman 10 haftalıktı yani çocuk 8+1 çıktiğinde ağustosun 3 ile uyumlu idi . Sonra Ekim 24 gittim bana göre 14 haftalık usg ye göre 12+5 çocuk o zaman da ağustos 3 şe uyumlu.normal doktor kontrolünde de 1 2 hafta geri çıkıyor hep . En son geçen gittiğimde işte çocuk yine ağustosla uyumlu. Ama gel gör ki ben 24 de bir damla kandan sonra eşime regl hala gelmedi ama çok ağrım var demişim . Eşimde zaten düzensiz senin li yazmış evet öylede bazen 10 gün bazen 5 gün geçikiyordu yumurtlama ne zaman oldu onu bilmiyorum o yüzden ama doktorun her hesaplamasında dosyada yazan kağıtlara hep baktı çocuk her hesabında benim sat a göre değil usg de çıkan tarihle uyumlu çıktı yani ağustosla . Ama cuma günü eşim maaş alacak sanırım bu sefer başka bir özel doktora gidip soracağım en azından sana anlattığım gibi anlatacağım oda bakar bebekte bir sorun var mı yok mı diye . Bu stresle yaşamak zulüm gibi . Dowm sendromu desem bebeğin hiç bir belirtisi yok kısa kemik dışında . Ama başka bir sorun varsa en adından önceden öğrensem bende doğumda şoka uğramam kendimizi hazırlarız en azından
Canım doktorun her dediğini kafaya takma bence inan beni bi kere öyle korkuttular ki hemde araştırma hastanesinde profesör doktora gitmiştim gelip özele randevu aldım randevu gününe kadar kendimi harap ettim ağlamaktan gözlerimi acamaiyordum yemeden içmeden kesildim bana dediki bebeğin ellerini göremiyorum ayak parmakları yok gibi sonra dedi dovn sendromu olabilir.sonra dedi ailede şekeri olan varmı bebek iki hafta önde gidiyo çok kilolu dedi...daha bi sürü sacmaladi ben doktorun yanindan çıktığım gibi yere düştüm sonra detaylı ultrasona gittim hicbisey de yoktu sadece bebek biraz önde dedi haftasına göre onun dışında bı sıkıntısı olmadı🤲🤲😢😢hiç takma kendini boş yere üzme dua et içini ferah tut 🤲 inşallah hiç birşeyi de yok sapasağlam doğacak 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım doktorun her dediğini kafaya takma bence inan beni bi kere öyle korkuttular ki hemde araştırma hastanesinde profesör doktora gitmiştim gelip özele randevu aldım randevu gününe kadar kendimi harap ettim ağlamaktan gözlerimi acamaiyordum yemeden içmeden kesildim bana dediki bebeğin ellerini göremiyorum ayak parmakları yok gibi sonra dedi dovn sendromu olabilir.sonra dedi ailede şekeri olan varmı bebek iki hafta önde gidiyo çok kilolu dedi...daha bi sürü sacmaladi ben doktorun yanindan çıktığım gibi yere düştüm sonra detaylı ultrasona gittim hicbisey de yoktu sadece bebek biraz önde dedi haftasına göre onun dışında bı sıkıntısı olmadı🤲🤲😢😢hiç takma kendini boş yere üzme dua et içini ferah tut 🤲 inşallah hiç birşeyi de yok sapasağlam doğacak 🤲
Kız doktor kemikler kısa deyince bende direk yattığım sedyede baygınlık geçirecek gibi oldum zaten gözümün önü karardı elim ayağım komple sızlamaya başladı midem kasıldı . Kalp ritmim bile değişti saniyede hemen beni soluma çevirdiler . Kolonya filan koklattılar o kadar kötü oldum ki duyar duymaz 🥺🥺. Bilmiyorum detaylıda böyle demesi moralimi çok bozdu. Birde boş bir hastanede değil fakülte yani Edirne tıp fakültesi düşün ama ne bileyim şu pazartesi gelsin de o günü iple çekiyorum 🥺🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar