Sonunda gösterdi kendini 😂😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hafta Hafta Gebelik kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Sonunda gösterdi kendini 😂😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,349 kez görüntülenmiş, 181 yorum ve 20 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hafta Hafta Gebelik
Konu Başlığı Sonunda gösterdi kendini 😂😂
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kız doktor kemikler kısa deyince bende direk yattığım sedyede baygınlık geçirecek gibi oldum zaten gözümün önü karardı elim ayağım komple sızlamaya başladı midem kasıldı . Kalp ritmim bile değişti saniyede hemen beni soluma çevirdiler . Kolonya filan koklattılar o kadar kötü oldum ki duyar duymaz 🥺🥺. Bilmiyorum detaylıda böyle demesi moralimi çok bozdu. Birde boş bir hastanede değil fakülte yani Edirne tıp fakültesi düşün ama ne bileyim şu pazartesi gelsin de o günü iple çekiyorum 🥺🥺
Bende Erzurum Atatürk üniversitesi Hastanesi'nde yaptırdım canım ne yazikki yanildilar hicbisey de olmadı şükür 🤲 sende boş yere üzme kendini canım bebeğini fazla yorma
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende Erzurum Atatürk üniversitesi Hastanesi'nde yaptırdım canım ne yazikki yanildilar hicbisey de olmadı şükür 🤲 sende boş yere üzme kendini canım bebeğini fazla yorma
Kız bu arada bebek doğunca da üç buçuk kiloydu kilolu deyince ben beş kilo filan doğar sandım 🤣🤣🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız bu arada bebek doğunca da üç buçuk kiloydu kilolu deyince ben beş kilo filan doğar sandım 🤣🤣🤣
Ahahahha kız benimkinin Şuan kilosu da iyi 880 gram maşallah ama işte ne bileyim . İnşallah beni boşa strese sokmuştur o doktor ah ah kayrada gittiğim doktoru bulabilsem ona gideceğim ama adam hastane değiştirmiş 🥺🥺 bulamıyorum resmen . Annem de dedi bana gebe iken saçları çok fazla ama bebek aşırı küçük demişler ben 3,750 doğmuşum düşün bence kızın sana benziyor dedi inşallah bana benziyordur

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ahahahha kız benimkinin Şuan kilosu da iyi 880 gram maşallah ama işte ne bileyim . İnşallah beni boşa strese sokmuştur o doktor ah ah kayrada gittiğim doktoru bulabilsem ona gideceğim ama adam hastane değiştirmiş 🥺🥺 bulamıyorum resmen . Annem de dedi bana gebe iken saçları çok fazla ama bebek aşırı küçük demişler ben 3,750 doğmuşum düşün bence kızın sana benziyor dedi inşallah bana benziyordur
İnşallah öyledir adını Rapunzel koyarız 😍😍 hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağınıza alırsınız inşallah 🤲

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
Evet güzel anneler ve anne adayları sonunda minik prenses kendini gösterdi 😍😍. Tatlış bir kızım olacak Allah’ın izni ile 🤲🏻. Cinsiyetini gösterdi hanımefendi ama bu seferde yüzünü gizledi 😂😂olsun burada razıyız biz
Salikla gelsin minik.prenses❤️ ne sanslidin bir oglun Allahin izniylede simdi bir kizin olucak darisi basimiza

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
İşte ayıptır söylemesi regl bitti o gün eşimle beraber olduk hatta korunmana gerek yok dediğimi hatırlıyorum regl yeni bittti hamile kalmam daha yumurtlamay var demiştim ama bebeğin hesabı o günle uyuşuyor 🤦🏻‍♀️. Bakalım pazartesi net olarak belli olacak
Aynen canım Allah ol derse olur kısmet bu işler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar