Sonunda gösterdi kendini 😂😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hafta Hafta Gebelik kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Sonunda gösterdi kendini 😂😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,346 kez görüntülenmiş, 181 yorum ve 20 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hafta Hafta Gebelik
Konu Başlığı Sonunda gösterdi kendini 😂😂
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ama şuda var kuzum çocuk ama şuan geri değil ki doktorla da hesapladık sabah eşimle de hesapladık çocuk hepsinde ağustosun 3 ile uyumlu adetim çok düzensizdi. Bak ben 28 eylülde gittim usg ye göre 8+1 bebek bana göre o zaman 10 haftalıktı yani çocuk 8+1 çıktiğinde ağustosun 3 ile uyumlu idi . Sonra Ekim 24 gittim bana göre 14 haftalık usg ye göre 12+5 çocuk o zaman da ağustos 3 şe uyumlu.normal doktor kontrolünde de 1 2 hafta geri çıkıyor hep . En son geçen gittiğimde işte çocuk yine ağustosla uyumlu. Ama gel gör ki ben 24 de bir damla kandan sonra eşime regl hala gelmedi ama çok ağrım var demişim . Eşimde zaten düzensiz senin li yazmış evet öylede bazen 10 gün bazen 5 gün geçikiyordu yumurtlama ne zaman oldu onu bilmiyorum o yüzden ama doktorun her hesaplamasında dosyada yazan kağıtlara hep baktı çocuk her hesabında benim sat a göre değil usg de çıkan tarihle uyumlu çıktı yani ağustosla . Ama cuma günü eşim maaş alacak sanırım bu sefer başka bir özel doktora gidip soracağım en azından sana anlattığım gibi anlatacağım oda bakar bebekte bir sorun var mı yok mı diye . Bu stresle yaşamak zulüm gibi . Dowm sendromu desem bebeğin hiç bir belirtisi yok kısa kemik dışında . Ama başka bir sorun varsa en adından önceden öğrensem bende doğumda şoka uğramam kendimizi hazırlarız en azından
Öncelikle tekrardan tebrik ederim canım sağlıkla gelsin prenses daha önce de yazdım görmedin sanırım. Mesajlarını okudum doktora tekrar gittin mi bilmiyorum ama ablamın bebeğine söyledikleri herşeyi sana da söylemişler , ablamın ikinci çocuğuna down sendromu dediler sağ kolu ve sol bacağı kısa dediler bu bebek engelli doğsa da yaşayamaz dendi , çok kısaymis gelişme yok dediler ablam doğurdu kararlıydı almak istemedi çok şükür oğlu sağlıklı doğdu kolu bacağı dendiği gibi kısa değildi engelli de doğmadı ama şu var boyu beş yaşına geldikten sonra doktor kontrolünde doktor gelişmesi durmuş sanki demiş şuan altıya girecek gelişimi yani sadece boyu üç yaşında çocukla eş değerde demiş doktor tahlil falan yapılmış doktor kısa minyon bı kemik yapısına sahip yani hiçbir engel durumu yok demiş sadece biraz kısa kalacak demişler dahası ne olacak bilmiyoruz herşey bundan sonraya kalmış gelişimi için ilaçlarla tedavi ediyorlar artık gerisi Allah'a kalmış . Ama çok şükür başka bir sıkıntı çıkmadı yani doktorların dediği gibi olmadı en azından. İnşallah prenses te bir sorun yoktur böyle birşeyle karşılaşmazsınız Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🤲🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Öncelikle tekrardan tebrik ederim canım sağlıkla gelsin prenses daha önce de yazdım görmedin sanırım. Mesajlarını okudum doktora tekrar gittin mi bilmiyorum ama ablamın bebeğine söyledikleri herşeyi sana da söylemişler , ablamın ikinci çocuğuna down sendromu dediler sağ kolu ve sol bacağı kısa dediler bu bebek engelli doğsa da yaşayamaz dendi , çok kısaymis gelişme yok dediler ablam doğurdu kararlıydı almak istemedi çok şükür oğlu sağlıklı doğdu kolu bacağı dendiği gibi kısa değildi engelli de doğmadı ama şu var boyu beş yaşına geldikten sonra doktor kontrolünde doktor gelişmesi durmuş sanki demiş şuan altıya girecek gelişimi yani sadece boyu üç yaşında çocukla eş değerde demiş doktor tahlil falan yapılmış doktor kısa minyon bı kemik yapısına sahip yani hiçbir engel durumu yok demiş sadece biraz kısa kalacak demişler dahası ne olacak bilmiyoruz herşey bundan sonraya kalmış gelişimi için ilaçlarla tedavi ediyorlar artık gerisi Allah'a kalmış . Ama çok şükür başka bir sıkıntı çıkmadı yani doktorların dediği gibi olmadı en azından. İnşallah prenses te bir sorun yoktur böyle birşeyle karşılaşmazsınız Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🤲🥰
Görmemiştim mariyam. Ya sonradan doktora gittim kendi doktoruma hiç bir sıkıntı yok dedi bana .sağlıklı olsunda gerisi önemsiz benim için

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Evet güzel anneler ve anne adayları sonunda minik prenses kendini gösterdi 😍😍. Tatlış bir kızım olacak Allah’ın izni ile 🤲🏻. Cinsiyetini gösterdi hanımefendi ama bu seferde yüzünü gizledi 😂😂olsun burada razıyız biz
Gözün aydın canm sağlıkla al kucağına darısı başıma bakalım ben öğrenebilecekmiyim bu defa☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar