Sonunda gösterdi kendini 😂😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hafta Hafta Gebelik kategorisinde AYŞENUR🦋 tarafından oluşturulan Sonunda gösterdi kendini 😂😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,026 kez görüntülenmiş, 181 yorum ve 20 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hafta Hafta Gebelik
Konu Başlığı Sonunda gösterdi kendini 😂😂
Konbuyu başlatan AYŞENUR🦋
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Evet güzel anneler ve anne adayları sonunda minik prenses kendini gösterdi 😍😍. Tatlış bir kızım olacak Allah’ın izni ile 🤲🏻. Cinsiyetini gösterdi hanımefendi ama bu seferde yüzünü gizledi 😂😂olsun burada razıyız biz
Ya ne güzel maşallah çok sevindim ne güzel ya demiştim ama içim öyle doğmuştu sevindim vallahi Bir kız bir oğlan çok iyi olur aynı benimkiler gibi Allah için uzun ömürler verir inşallah sağ salim kucağına alırsın canım benim çok sevindim ya ❤️❤️❤️🧿🧿

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
Evet güzel anneler ve anne adayları sonunda minik prenses kendini gösterdi 😍😍. Tatlış bir kızım olacak Allah’ın izni ile 🤲🏻. Cinsiyetini gösterdi hanımefendi ama bu seferde yüzünü gizledi 😂😂olsun burada razıyız biz
Ayyyy🥰🥰 senin gibi güzel bir kadinin güzel bir kizi olacani biliyorum🥰❤️❤️ Allahim sağlikla kücagina aldirsin ❤️🥰🥰

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Maşallah allah nazarlardan saklasın allah kucakladığın zamanları göstersin canım🧿
Amin canım rabbim sanada nasip etsin inşallah 🙏🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tebrikler canim sevindim senin adina 🥰
Çok sağol kuzum

Ya ne güzel maşallah çok sevindim ne güzel ya demiştim ama içim öyle doğmuştu sevindim vallahi Bir kız bir oğlan çok iyi olur aynı benimkiler gibi Allah için uzun ömürler verir inşallah sağ salim kucağına alırsın canım benim çok sevindim ya ❤️❤️❤️🧿🧿
Amin canım valla bizde sevindik . Şimdi de tek temennimiz sağ Salim doğması inşallah 🙏🏻

Ayyyy🥰🥰 senin gibi güzel bir kadinin güzel bir kizi olacani biliyorum🥰❤️❤️ Allahim sağlikla kücagina aldirsin ❤️🥰🥰
Rabbim sanada nasip etsin inşallah canım benim ❤️

Evet canım ismi baştan beri belliydi kayranın da onunda . Ayra nur düşünüyoruz

Rabbim gönlünden geçeni sağ Salim nasip etsin inşallah canım benim
Rabbim hayırlı sağlıklı evlat eder inşaAllah kuzum🤲🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar