Sonunda gösterdi kendini 😂😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hafta Hafta Gebelik kategorisinde AYŞENUR🦋 tarafından oluşturulan Sonunda gösterdi kendini 😂😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,016 kez görüntülenmiş, 181 yorum ve 20 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hafta Hafta Gebelik
Konu Başlığı Sonunda gösterdi kendini 😂😂
Konbuyu başlatan AYŞENUR🦋
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋
Evet güzel anneler ve anne adayları sonunda minik prenses kendini gösterdi 😍😍. Tatlış bir kızım olacak Allah’ın izni ile 🤲🏻. Cinsiyetini gösterdi hanımefendi ama bu seferde yüzünü gizledi 😂😂olsun burada razıyız biz
Rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah canm sağlıklı bir şekilde inşallah cimcime hanım 😊

Azranın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet güzel anneler ve anne adayları sonunda minik prenses kendini gösterdi 😍😍. Tatlış bir kızım olacak Allah’ın izni ile 🤲🏻. Cinsiyetini gösterdi hanımefendi ama bu seferde yüzünü gizledi 😂😂olsun burada razıyız biz
Çok sevindim senin adına gözün aydın canım Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah 🤲 nazlı kızımız en sonunda gösterdi kendin benim nazlı kızım gibi ☺️

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ne güzel canım bi oğlun bi kızın olacak 🥰 hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah canm 🤲❤️

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Teşekkür edirm canım Allah razı olsun🙏❤️🥰
Cümlemizden razı olsun canım benim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah canm sağlıklı bir şekilde inşallah cimcime hanım 😊
Amin canım amin Allah razı olsun

Çok sevindim senin adına gözün aydın canım Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah 🤲 nazlı kızımız en sonunda gösterdi kendin benim nazlı kızım gibi ☺️
Evet teyzesi pek nazlı bu sefer de cinsiyeti gösterdi yüzünü göstermedi ama olsun 😂

Ne güzel canım bi oğlun bi kızın olacak 🥰 hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah canm 🤲❤️
Amin canım amin çok şükür rabbim iki meyveyi de tattırıyor

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Cümlemizden razı olsun canım benim

Amin canım amin Allah razı olsun

Evet teyzesi pek nazlı bu sefer de cinsiyeti gösterdi yüzünü göstermedi ama olsun 😂

Amin canım amin çok şükür rabbim iki meyveyi de tattırıyor
Bende bi kızım olsun istiyorum ama bakacak gücüm yok bide ya olursa yine erkek olursa 🥴🥲

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım rabbim iyi etsin
Bende iyiyim şükür çocukları uyutmaya çalışıyorum
Bende bugün büyüğünü saat on gibi uyuttum ilk defa kendisi uyumak istedi🥲tam o uyudu keyif çayı içeceğim dedim çaya oturdum küçüğü kafasına kadar doldurdu bezini onu da duş aldırdım baktım agliyo uykusu geliyo onu uyutuo gelene kadar çay buz gibi olmuş eşim de tavır yapıyor gelmeseydin diyo çay içmiyorum zaten buz gibi olmuş diyo😍🥴 çocuklar çok yoruyo uyutana kadar bi saati geçti resmen🥴yeni çay içiyorum düşün gece yarısı oldu uykum da var ama çay da içmek istiyorum 🥴

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bende bugün büyüğünü saat on gibi uyuttum ilk defa kendisi uyumak istedi🥲tam o uyudu keyif çayı içeceğim dedim çaya oturdum küçüğü kafasına kadar doldurdu bezini onu da duş aldırdım baktım agliyo uykusu geliyo onu uyutuo gelene kadar çay buz gibi olmuş eşim de tavır yapıyor gelmeseydin diyo çay içmiyorum zaten buz gibi olmuş diyo😍🥴 çocuklar çok yoruyo uyutana kadar bi saati geçti resmen🥴yeni çay içiyorum düşün gece yarısı oldu uykum da var ama çay da içmek istiyorum 🥴
Sorma canım ya ben de şimdi küçüğünü uyutmaya çalışıyorum diyorum uyusa sonra büyüğünü uyutacağım sözde kardeşime geldim beraber oturacağız diye aha oturup iki çift laf edemedik Allah yardımcın olsun canım ne diyeyim zor oluyor vallahi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar