Soru ilk hamileliginiz kaç yaşında

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Soru ilk hamileliginiz kaç yaşında başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,570 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Soru ilk hamileliginiz kaç yaşında
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar. İlk hamileliyinizi kaç yaşında geçirdiniz.? Ve şu an kaç yaşındasınız???😇
Ben ilk hamileliyimi 18 yaşımda geçirdim şu an 3cüye hamileyim ve şu an 22 yaşındayım
Niye kaç yıl ara koydun cocujlarina kız ben 17 yaşımda evlendim 18 anne oldum şuan 24 yaşındayım büyük oğlum 6 küçüğü 4 ve karnımdaki 5+3 haftalık☺️

28 yaşındayım ilk hamileliğim ☺️
Salıkla kucagina al insAllah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

20 yaşındayım 6 aylık evli 4 aylikta hamileyim 😊
Ne güzel Allah korusun❤

Ben 23 yasindayim ilk hamileligim 🌸🥰
Allah korusun . Saglikla kucagina al insallah

24 yaşindayim 3.hamileliģim 12+2 😍 ama diğer iki hamileliğim de düşük ile sonlandı😔
Allah bagişlasın bebeyinizi. İnsAllah Allah hsr şeyi güzel etsin sanada bebeyinede

Niye kaç yıl ara koydun cocujlarina kız ben 17 yaşımda evlendim 18 anne oldum şuan 24 yaşındayım büyük oğlum 6 küçüğü 4 ve karnımdaki 5+3 haftalık☺️
Haha ben daha comert çıkdım. 2018 biri dogumlu diyeri 2019 bu da kısmetse 22 yaşımda olucak 😄
Bi tanesi düşükle sonlandı bi kaç haftalik idi 2 sinide 1buçuk aylık kürtaj yaptirdim doktor dogurmama izin vermiyordu. Vücudum kaldıramiyordu daha. Toplam 6cı hamileliyin🤔

Son düzenleme:

İremasu

Kayıtlı Üye
rank
Üç kızım var 19 15 12 yaslarindalar şuanda 34 haflaik hamileyim yaş desen olmuş 36 iste niye bu yaştan sinra yaptın demeyin 😑 kaza geliyorum demedi ve çok sıkıntılı geçiyor bunalımlar dayım anlicaniz otekilerde cahildim sanırım biisey takmazdim şimdi zman geçince hep bir panik endişe var bende bişey olurmu diye yapabilirmiyim bakabilirmiyim vs ama rabbim sağlıklı sıhhatli versinde dahada bsiey istemem

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar