Sorum var Sorum aşağıdadır 😇🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Sorum aşağıdadır 😇🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,151 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sorum aşağıdadır 😇🥰
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya izm

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar mrb ben az önce hastaneden geldim. Gebeliğimin 26. Haftasindayim ama bebeğim 959 gram doktor normal dedi ama ayına göre zayıf değil mi
Son haftalarda özellikle kilo alımı oluyor kuzucum. Bol bol kaşar ye muz ye. Ablam muz 1 kg yiyordu günde neredeyse bide mandalina çok yiyordu 4 kg dogum yaptı ilk yigenimi digerini de 4 kiloya yakın. Sende muz kaşar yiyebilirsin ❤️
Kızlar mrb ben az önce hastaneden geldim. Gebeliğimin 26. Haftasindayim ama bebeğim 959 gram doktor normal dedi ama ayına göre zayıf değil mi

Busra_korkmaz

Kayıtlı Üye
rank
Son haftalarda özellikle kilo alımı oluyor kuzucum. Bol bol kaşar ye muz ye. Ablam muz 1 kg yiyordu günde neredeyse bide mandalina çok yiyordu 4 kg dogum yaptı ilk yigenimi digerini de 4 kiloya yakın. Sende muz kaşar yiyebilirsin ❤️
Tamamdır çok tşk ederim ❣ bi sorum daha olucaktı ayaklarim su toplamaya başladı şişmeye de sizde de öyle oldumu

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Tamamdır çok tşk ederim ❣ bi sorum daha olucaktı ayaklarim su toplamaya başladı şişmeye de sizde de öyle oldumu
Bende dogumdan sonrasında oldu canım. Ödem topladı çok kötüydü sızlıyordu ayakta zor duruyordum. Bol bol su tüket ayaklarını yukarı kaldırıp uzan hep. Yinede Bi doktoruna danış kuzucum. Belki ilaç verir yada öneride bulunur.

Busra_korkmaz

Kayıtlı Üye
rank
Bende dogumdan sonrasında oldu canım. Ödem topladı çok kötüydü sızlıyordu ayakta zor duruyordum. Bol bol su tüket ayaklarını yukarı kaldırıp uzan hep. Yinede Bi doktoruna danış kuzucum. Belki ilaç verir yada öneride bulunur.
Doktordan geldim az önce çok tuz tükettiğim için olmuş herhangi bi ilaç vermedi ama tuzu yasakladı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar