Sorum olucak annişler 😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İki Prenses Annesi 💜 tarafından oluşturulan Sorum olucak annişler 😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,356 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sorum olucak annişler 😊
Konbuyu başlatan İki Prenses Annesi 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba bugün çok sıcaktı hava kızımı parka götürdüm eve dönüşte gözümün önü karardı bayıldım yolda nefesim kesildi her yer kapkaranlıktı açlıktan oluyo bazen akşam kanım çok düşük çıktı sabah kan vermek için sağlık ocağına gidicem kan değerlerime baktırcam hamileyim diye aç karnına mi kan vermeye gidicem yoksa tok karnına gitsem bişey olurmu? Şimdiden teşekkür ederim cevap verdiğiniz için 😊
Bende kızıma hamileyken yola erken çıkmak zorunda kalmıştık sabah erken gittim hastaneye aç karnına bebeğin kalp atışları çok az duyulmuştu açmısın demişti doktor evet demiştim gebeler aç gelmez çok nadir istenilen bişey olmadığı sürece demişti bilgilendiriyim istedim😊

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Aç gıtmek zorundasn
Teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim canım

Teşekkür ederim canım
Aç olmak lazım aç gel dediler kan alma sırasında bayılmıstim😊
Bende bayılırım aç karnına

Bende kızıma hamileyken yola erken çıkmak zorunda kalmıştık sabah erken gittim hastaneye aç karnına bebeğin kalp atışları çok az duyulmuştu açmısın demişti doktor evet demiştim gebeler aç gelmez çok nadir istenilen bişey olmadığı sürece demişti bilgilendiriyim istedim😊
Teşekkür ederim canım

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba bugün çok sıcaktı hava kızımı parka götürdüm eve dönüşte gözümün önü karardı bayıldım yolda nefesim kesildi her yer kapkaranlıktı açlıktan oluyo bazen akşam kanım çok düşük çıktı sabah kan vermek için sağlık ocağına gidicem kan değerlerime baktırcam hamileyim diye aç karnına mi kan vermeye gidicem yoksa tok karnına gitsem bişey olurmu? Şimdiden teşekkür ederim cevap verdiğiniz için 😊
Geçmiş olsun canm

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank

Gecmis olsun genelde ac karnina verilir diye biliyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar