Sorum olucak anni┼čler ­čśŐ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Sorum Var kategorisinde Meryem Naz'─▒n Annesi ­čĺť taraf─▒ndan olu┼čturulan Sorum olucak anni┼čler ­čśŐ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 723 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 15 yorum ve 1 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Sorum olucak anni┼čler ­čśŐ
Konbuyu ba┼člatan Meryem Naz'─▒n Annesi ­čĺť
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan elifsuÔÖí ecrin ada

Meryem Naz'─▒n Annesi ­čĺť

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
21 Nisan 2021
K─▒zlar merhaba bug├╝n ├žok s─▒cakt─▒ hava k─▒z─▒m─▒ parka g├Ât├╝rd├╝m eve d├Ân├╝┼čte g├Âz├╝m├╝n ├Ân├╝ karard─▒ bay─▒ld─▒m yolda nefesim kesildi her yer kapkaranl─▒kt─▒ a├žl─▒ktan oluyo bazen ak┼čam kan─▒m ├žok d├╝┼č├╝k ├ž─▒kt─▒ sabah kan vermek i├žin sa─čl─▒k oca─č─▒na gidicem kan de─čerlerime bakt─▒rcam hamileyim diye a├ž karn─▒na mi kan vermeye gidicem yoksa tok karn─▒na gitsem bi┼čey olurmu? ┼×imdiden te┼čekk├╝r ederim cevap verdi─činiz i├žin ­čśŐ

Merve hazal hiranur

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
26 Nisan 2021
Banada olmu┼čtu anlattiginiz gibi karn─▒n─▒z─▒ tam doyurmak gbi de─čilde az bisi atistirip ├ž─▒kabilirsiniz ben oyle oldu─čumda ayranla kendime geldim olmad─▒ yaninizda bulundursaniz iyi olur.

Meryem Naz'─▒n Annesi ­čĺť

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
21 Nisan 2021
Banada olmu┼čtu anlattiginiz gibi karn─▒n─▒z─▒ tam doyurmak gbi de─čilde az bisi atistirip ├ž─▒kabilirsiniz ben oyle oldu─čumda ayranla kendime geldim olmad─▒ yaninizda bulundursaniz iyi olur.
Az at─▒┼čt─▒r─▒p giderim ozaman a├ž gidersem yine bay─▒l─▒r─▒m diye korkuyorum ├žikolata yedim kendime geldim ┼čekerli ┼čeyler yemiyorum di┼čim agriyo diyo ondan

Sedef

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
9 Nisan 2021
K─▒zlar merhaba bug├╝n ├žok s─▒cakt─▒ hava k─▒z─▒m─▒ parka g├Ât├╝rd├╝m eve d├Ân├╝┼čte g├Âz├╝m├╝n ├Ân├╝ karard─▒ bay─▒ld─▒m yolda nefesim kesildi her yer kapkaranl─▒kt─▒ a├žl─▒ktan oluyo bazen ak┼čam kan─▒m ├žok d├╝┼č├╝k ├ž─▒kt─▒ sabah kan vermek i├žin sa─čl─▒k oca─č─▒na gidicem kan de─čerlerime bakt─▒rcam hamileyim diye a├ž karn─▒na mi kan vermeye gidicem yoksa tok karn─▒na gitsem bi┼čey olurmu? ┼×imdiden te┼čekk├╝r ederim cevap verdi─činiz i├žin ­čśŐ
Kan tahlili verecekseniz kesinlikle a├ž olmal─▒s─▒n─▒z

Elif kpln

Muhammed Ali­čĺÖ├Âmer hamza­čĺťAYB├ťKE ERVA­čžÜÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
8 Ocak 2021

Ravza

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
31 Ocak 2021
A├ž olmak laz─▒m a├ž gel dediler kan alma s─▒ras─▒nda bay─▒lm─▒stim­čśŐ

T├╝m sayfalar y├╝klendi.