Sorum olucak annişler 😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İki Prenses Annesi 💜 tarafından oluşturulan Sorum olucak annişler 😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,355 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sorum olucak annişler 😊
Konbuyu başlatan İki Prenses Annesi 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba bugün çok sıcaktı hava kızımı parka götürdüm eve dönüşte gözümün önü karardı bayıldım yolda nefesim kesildi her yer kapkaranlıktı açlıktan oluyo bazen akşam kanım çok düşük çıktı sabah kan vermek için sağlık ocağına gidicem kan değerlerime baktırcam hamileyim diye aç karnına mi kan vermeye gidicem yoksa tok karnına gitsem bişey olurmu? Şimdiden teşekkür ederim cevap verdiğiniz için 😊

Merve hazal hiranur

Kayıtlı Üye
rank
Banada olmuştu anlattiginiz gibi karnınızı tam doyurmak gbi değilde az bisi atistirip çıkabilirsiniz ben oyle olduğumda ayranla kendime geldim olmadı yaninizda bulundursaniz iyi olur.

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Banada olmuştu anlattiginiz gibi karnınızı tam doyurmak gbi değilde az bisi atistirip çıkabilirsiniz ben oyle olduğumda ayranla kendime geldim olmadı yaninizda bulundursaniz iyi olur.
Az atıştırıp giderim ozaman aç gidersem yine bayılırım diye korkuyorum çikolata yedim kendime geldim şekerli şeyler yemiyorum dişim agriyo diyo ondan

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba bugün çok sıcaktı hava kızımı parka götürdüm eve dönüşte gözümün önü karardı bayıldım yolda nefesim kesildi her yer kapkaranlıktı açlıktan oluyo bazen akşam kanım çok düşük çıktı sabah kan vermek için sağlık ocağına gidicem kan değerlerime baktırcam hamileyim diye aç karnına mi kan vermeye gidicem yoksa tok karnına gitsem bişey olurmu? Şimdiden teşekkür ederim cevap verdiğiniz için 😊
Kan tahlili verecekseniz kesinlikle aç olmalısınız

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Aç olmak lazım aç gel dediler kan alma sırasında bayılmıstim😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar