Sorum var kızlar yeni uyeyim ama kimse bakmıyor merak ettim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde hilal123456 tarafından oluşturulan Sorum var kızlar yeni uyeyim ama kimse bakmıyor merak ettim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,767 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Sorum var kızlar yeni uyeyim ama kimse bakmıyor merak ettim
Konbuyu başlatan hilal123456
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ya yaramadı sanrm keşke yarasaydı ama nasip
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İşte bnde bekliyorum artk nasip ağrı kesici içmedim az daha zaman geçsin kan vereyim diyorum
Hakkında hayırlısı olsun ama değilsen de bu erkeklerin de yok dışarı boşaldım yok bilmem nesine inanma ciddiye almıyorlar işlerine gelmediğinden ben çok üzülüyorum daha 2 yaşını doldurmamışken sütten kesilen bebeklere sonuçta Rabbim o sütü onlara rızık diye veriyor haklarına giriyoruz istemeden

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Adet bitiminde korunmasz İlişki yasadm esim dediki birsey olmaz geri cekilme yontemiyle hamile kalma olasıligim nedir cunku esim kacmıs olabilir dedi bende ertesi hapı ictim ama gec kalms olabilirmiyim akıntım. Geldi seffaf kızım 1 yaşında emiyor
Ben o ilaca rağmen hamike kalmıştım belli olmaz bir süre bekleyip kan ver hayırlısı olsun hakkında

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Oda geldi hafif pembe bir daha gelmedi önceki gebeliğin farklıydı anlayamadm
Canım bende evliliğimizin ilk ayında adet bittikten bir hafta sonra tıpkı dediğin gibi olmuştum , hamileyim ve düşük yaptım sandım hatta ağrıdan bayılmıştım ,eşim hastaneye götürmüştü beni çünkü birden çok rahatsız olmuştum hem akıntı hemde sadece bir defa gelen kırmızı berrak bir kan doktor ultrason dan baktı falan hamilelik yok dedi enfeksiyonun çok artmış dedi ilaç tedavisine başladı, ay bitiminde yani adet günüme kadar ilaça devam ettim adet günüm diş çekmeye gittik doktor hamilelik varmı yokmu diye sordu bende bilmiyorum demiştim çünkü o gün adet olmam gerekiyorken olmamıştım test yapmamı söyledi gidip kan vermiştim sonuç çıkınca doktor hamile olduğumu söylemiştim çok şaşırmıştım çünkü ilaç kullanıyordum , rabbim gönlüne göre versin canım umarım istediğin şey olur adet gününe kadar bekle kan ver kesin çıkar

hilal123456

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende evliliğimizin ilk ayında adet bittikten bir hafta sonra tıpkı dediğin gibi olmuştum , hamileyim ve düşük yaptım sandım hatta ağrıdan bayılmıştım ,eşim hastaneye götürmüştü beni çünkü birden çok rahatsız olmuştum hem akıntı hemde sadece bir defa gelen kırmızı berrak bir kan doktor ultrason dan baktı falan hamilelik yok dedi enfeksiyonun çok artmış dedi ilaç tedavisine başladı, ay bitiminde yani adet günüme kadar ilaça devam ettim adet günüm diş çekmeye gittik doktor hamilelik varmı yokmu diye sordu bende bilmiyorum demiştim çünkü o gün adet olmam gerekiyorken olmamıştım test yapmamı söyledi gidip kan vermiştim sonuç çıkınca doktor hamile olduğumu söylemiştim çok şaşırmıştım çünkü ilaç kullanıyordum , rabbim gönlüne göre versin canım umarım istediğin şey olur adet gününe kadar bekle kan ver kesin çıkar
Geç döllenme olmuş benim kızmda öyle olmustu o yüzden bnde merak ettim enfeksiyon olsa bile kalnyomus Bn kalnmaz demiştim evet bnde enfeksiyon vardı zaten

Hakkında hayırlısı olsun ama değilsen de bu erkeklerin de yok dışarı boşaldım yok bilmem nesine inanma ciddiye almıyorlar işlerine gelmediğinden ben çok üzülüyorum daha 2 yaşını doldurmamışken sütten kesilen bebeklere sonuçta Rabbim o sütü onlara rızık diye veriyor haklarına giriyoruz istemeden
Ya işte insan bilemiyor ki bnde enfeksiyon vardı bide hormonal problemdr diye dusundum ama nasip tabi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Adetten sonra ki ilk hafta döllenme haftasıdır , en kolay bu haftada hamile kalırsın zaten,ama olabilir demiş sende ilaç içmişsin bence ilaç gereğini yapmaştır, adet gününe kadar bekleyecek sın artık test yapınca çıkar ne varsa, şeffaf akıntı enfeksiyon kaynaklı oluyor genelde canım gebelik belirtisi değil bence , hamilelik varsa yerleşme kanaması denilen kan gelir kahve rengidir şeffaf olmaz
Kız mariya ben gebe olduğum şüphesine hep akıntı yüzünden şüphe ettim ama benim akıntım sadece yumurtlama zamanı ve gebelik olduğu zaman artıyor şeffaf ve kokusuz hala da devam ediyor enfeksiyon yok ama östrojen hormonu yüzünden oluyor sanırım

Evet geri çekilme yönteminde en sorun o zaten ilişikşde ne yazık ki zevk suyunu biz kontrol edemiyoruz eşi ne kadar dışarı çıksa bile ilişki esnasında bir diğer ilişkide zevk suyunda kalan spermler gebelik oluşmasına neden oluyor bende böyle kaldım sanırım bizde geri çekinme ile koınuyorduk ama gebelik oluştu 😂😂@Hazall

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kız mariya ben gebe olduğum şüphesine hep akıntı yüzünden şüphe ettim ama benim akıntım sadece yumurtlama zamanı ve gebelik olduğu zaman artıyor şeffaf ve kokusuz hala da devam ediyor enfeksiyon yok ama östrojen hormonu yüzünden oluyor sanırım

Evet geri çekilme yönteminde en sorun o zaten ilişikşde ne yazık ki zevk suyunu biz kontrol edemiyoruz eşi ne kadar dışarı çıksa bile ilişki esnasında bir diğer ilişkide zevk suyunda kalan spermler gebelik oluşmasına neden oluyor bende böyle kaldım sanırım bizde geri çekinme ile koınuyorduk ama gebelik oluştu 😂😂@Hazall
Aynen @ebruakpinar0354 yanlış biliyor kısmet işte böylece o da öğrenmiş olur istenmeyen gebeliklerin önüne geçmiş olur 😊

Tüm sayfalar yüklendi.