Sorum var kızlar yeni uyeyim ama kimse bakmıyor merak ettim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde hilal123456 tarafından oluşturulan Sorum var kızlar yeni uyeyim ama kimse bakmıyor merak ettim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,779 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Sorum var kızlar yeni uyeyim ama kimse bakmıyor merak ettim
Konbuyu başlatan hilal123456
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ay kuzum ya o ağrı beter olıyor hahahah ben yine 9 ay rahatm Allah izin verirse 😂😂. Ondan sonra bakalım kaö ay regl olmam
Hiç sorma ya 😂😂😂 dokuz ay adet görmüyoruz diye seviniyoruz ama maşallah o dokuz ay boyunca anamız dan emdiğimiz sütü burnumuzdan getiriyor bebişlerimiz , bu adet ağrısını yine ayda bir çekiyorsun😂😂 bunun ağrısıni da dokuz ay boyunca her gün

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorsan öğren azıcık mütevazı ol bak insanları da yanlış yönlendirip haklarına giriyorsun bunda kalp kırılacak bir şey yok bilmemek değil öğrenmemek ayıp
Ben gayet biliyorum cocuk nasil buyutulur nasil bakilir gayet iyi biliyorum bana oyle demenize gerek yok burda herkez kendi fokirini yaziyor sonucta ben size diyormuyum cok yanlis bilgiler paylasiyorsunuz diye

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
O
Hiç sorma ya 😂😂😂 dokuz ay adet görmüyoruz diye seviniyoruz ama maşallah o dokuz ay boyunca anamız dan emdiğimiz sütü burnumuzdan getiriyor bebişlerimiz , bu adet ağrısını yine ayda bir çekiyorsun😂😂 bunun ağrısıni da dokuz ay boyunca her gün
Olsın olsun ahahhaa aynı değil diye kendimi telkin ediyorum 😂😂

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ben gayet biliyorum cocuk nasil buyutulur nasil bakilir gayet iyi biliyorum bana oyle demenize gerek yok burda herkez kendi fokirini yaziyor sonucta ben size diyormuyum cok yanlis bilgiler paylasiyorsunuz diye
Sen iyi misin kim çocuk bakmaktan bahsediyor burada ne yazdığını da mı bilmiyorsun? Eşin dikkat ettiyse geri çekilmeyle hamile kalmazsın yazmışsın YANLIŞ BİLİYORSUN YANLIŞ BİLGİ VERİYORSUN zevk suyunda sperm bulunur özellikle yeni doğum yapmış emziren kadınların hormonları bozuk olduğundan yumurtaları uzun süre çatlak kalır ve hamile kalma olasılıkları yüksektir ve zevk suyu erkek içine girdikten sonra her an gelebilir bu KONTROL EDİLEMEZ yani DİKKAT EDEMEZ ADAM anladın mı şimdi?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Can geri çekilme asla bir korunma yöntemi değil
Aslında korunma yöntemi ama dikkat etmek çok lazım nasibinde ne varsa o oluyor biz çok dikkat ettik ama yinede oldu benim annem meseka sprialle gebe kalmıştı çok iyi hatırlıyorum aslında hiç biri yüzde yüz koruma değil bize en sağlıklısı o geldi o yüzden onu tercih etmiştik

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar