Sorum var kizlar??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Gözbebeğim tarafından oluşturulan Sorum var kizlar?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 862 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Sorum var kizlar??
Konbuyu başlatan Gözbebeğim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Benim karnım kaşiniyor bazen mide üstü bazen kaşık yerleri göbek 7 haftalık başladi şimdi 9 haftaliğim hala devam ediyor sizce nedendir kafama takıldı ya oylesinedir dedim ama iki kafta oldu???

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benim karnım kaşiniyor bazen mide üstü bazen kaşık yerleri göbek 7 haftalık başladi şimdi 9 haftaliğim hala devam ediyor sizce nedendir kafama takıldı ya oylesinedir dedim ama iki kafta oldu???
Kaşıntı için çok erken ama acaba karnın içeriden yırtılıyor buda kaşıntıya mı neden oluyoe ki ama yinede ihmal etme doktoruna söyle bunu.

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canim ihmal etme doktora git , başıma geldi sen yaşama rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Nasil başina geldi sormak istersen tanı bide çok aşiri yok cuma randevum var bekliyrm soracam ?bende 4 düşük yaşadim 😔
İnşallah aynısını yaşamazsın ama bebeğimin kalbi durdu kürtaj oldum 🥺 karnım kasık bölgesi tabi çok aşırı kaşınıyor du avuç içlerim bacaklarımin iç kısımları kaşınıyordu hatta burda post bile açmıştım bundan dolayı bir buçuk ay boyunca devam etti ayın sonunda bebeğimin öldüğünü öğrendim tabi o süreçte doktora gittim doktor su iç demişti vücudun güya sussuz kaldığı için böyle oluyormuş ama ben günde iki litre den fazla su içen biriydim ama kaşıntının bebeğimin öldüğü süreçte daha da çok kaşınıyor du kaşınmaktan kanardu vücudum bebeğimin ölümü kaşıntıyla ilgilisi olduğuna adım kadar emindin çünkü ilk gebeliğim de hiç öyle bişey yaşamadım karnım büyüdüğünde bile olmamıştı,

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar