Sorum var kizlar??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Gözbebeğim tarafından oluşturulan Sorum var kizlar?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 874 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Sorum var kizlar??
Konbuyu başlatan Gözbebeğim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah aynısını yaşamazsın ama bebeğimin kalbi durdu kürtaj oldum 🥺 karnım kasık bölgesi tabi çok aşırı kaşınıyor du avuç içlerim bacaklarımin iç kısımları kaşınıyordu hatta burda post bile açmıştım bundan dolayı bir buçuk ay boyunca devam etti ayın sonunda bebeğimin öldüğünü öğrendim tabi o süreçte doktora gittim doktor su iç demişti vücudun güya sussuz kaldığı için böyle oluyormuş ama ben günde iki litre den fazla su içen biriydim ama kaşıntının bebeğimin öldüğü süreçte daha da çok kaşınıyor du kaşınmaktan kanardu vücudum bebeğimin ölümü kaşıntıyla ilgilisi olduğuna adım kadar emindin çünkü ilk gebeliğim de hiç öyle bişey yaşamadım karnım büyüdüğünde bile olmamıştı,
İnş yaşamam yoksa dayanamam ben artık benim aşiri kaşinma yok sadece arada oluyor midem karın bölgem hafifkaşiniyor bitti ne yapacam bilemedim cuma randevum var bide acile gitsem bakmaz kanama vs. olmadığı sürece Altan muane hiç istemem de off ne yapacam kafam karıştı😔😔

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Benim karnım kaşiniyor bazen mide üstü bazen kaşık yerleri göbek 7 haftalık başladi şimdi 9 haftaliğim hala devam ediyor sizce nedendir kafama takıldı ya oylesinedir dedim ama iki kafta oldu???
Canım normalde karın bölgesi şişmeye büyümeye başlayınca olur ama haftan da küçük acaba alerji yapan bişey mi yedin istersen bi doktora sor yine de

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
İnş yaşamam yoksa dayanamam ben artık benim aşiri kaşinma yok sadece arada oluyor midem karın bölgem hafifkaşiniyor bitti ne yapacam bilemedim cuma randevum var bide acile gitsem bakmaz kanama vs. olmadığı sürece Altan muane hiç istemem de off ne yapacam kafam karıştı😔😔
İnşallah canım ben yaşadım diye sen de yaşayacaksın diye birşey yok Allah'ın izniyle hiçbir şey yok sadece gebelik döneminde biraz daha dikkatli olmamız gerekiyor onu demek istedim, cuma günü kontrole gidince sor doktoruna canım böyle oluyorum diye , rabbim bu sefer cefani boşa çıkarmasın inşallah 🤲 rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin 🤲 umudunu kaybetme benim kuzenim beş altı düşükten sonra geçen hafta bebeğini kucağına aldı çok şükür , rabbim sana da nasip etsin inşallah 🤲

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım ben yaşadım diye sen de yaşayacaksın diye birşey yok Allah'ın izniyle hiçbir şey yok sadece gebelik döneminde biraz daha dikkatli olmamız gerekiyor onu demek istedim, cuma günü kontrole gidince sor doktoruna canım böyle oluyorum diye , rabbim bu sefer cefani boşa çıkarmasın inşallah 🤲 rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin 🤲 umudunu kaybetme benim kuzenim beş altı düşükten sonra geçen hafta bebeğini kucağına aldı çok şükür , rabbim sana da nasip etsin inşallah 🤲
Amin inş rabbim isteyen herkese nasip eder inş cidden çok zor 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım normalde karın bölgesi şişmeye büyümeye başlayınca olur ama haftan da küçük acaba alerji yapan bişey mi yedin istersen bi doktora sor yine de
Soracam cuma gittiğimde 🙏inş bişey olmaz 🙂

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Yani karnın büyümeye başlıgor isw ondan da olur kuzum karın için geniş değilse yırtılma olhr içeriden oda kaşınır
Karin yırtılması büyümeye başladı zaman burun kanaması olmuyormuydu ben 23 haftalık olduk benim suanda bile vicudam arada bir kaşınıyor ama karnımın içi yirtil.ayq basladinda karnm.agrihordu ve sabahları burnum kaniyordu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Karin yırtılması büyümeye başladı zaman burun kanaması olmuyormuydu ben 23 haftalık olduk benim suanda bile vicudam arada bir kaşınıyor ama karnımın içi yirtil.ayq basladinda karnm.agrihordu ve sabahları burnum kaniyordu
Karnın yırtılıp büyümesi ile burun kanamasının ilgisi yok burın kanaması gebelikte burun daki kılcal damarlar daha da inceldiği için ve östrojen hormonu daha çok arttığı için kanar bunun karnın büyümesi ile ilgisi ypk . Ama senin karnın da çok erken kaşınmaya başlamış. Bencw bunu doktoruna söyle

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Karnın yırtılıp büyümesi ile burun kanamasının ilgisi yok burın kanaması gebelikte burun daki kılcal damarlar daha da inceldiği için ve östrojen hormonu daha çok arttığı için kanar bunun karnın büyümesi ile ilgisi ypk . Ama senin karnın da çok erken kaşınmaya başlamış. Bencw bunu doktoruna söyle
Zayıfım belki ondan dolayi karnım kasiniyordur her şeyimide doktoruma söylemek zorunda deyilim 🤣 en sonunda ilaç almak yerine doktorumu alicam galiba 🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Zayıfım belki ondan dolayi karnım kasiniyordur her şeyimide doktoruma söylemek zorunda deyilim 🤣 en sonunda ilaç almak yerine doktorumu alicam galiba 🤣
Kaşıntı hafife alınacak bir şey değil yanlız ve her kaşıntı gebelikte karın büyümesibden olmaz gebelik kolestazisi denen illet bir şey var oda aynı belirtileri veriyor çünkü ondan doktoruna söyle demiştim yine sana kalmış bir şey

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
B
Kaşıntı hafife alınacak bir şey değil yanlız ve her kaşıntı gebelikte karın büyümesibden olmaz gebelik kolestazisi denen illet bir şey var oda aynı belirtileri veriyor çünkü ondan doktoruna söyle demiştim yine sana kalmış bir şey
eşim kalıntıların normal çok sık deyil hafiften tatlı tatlı kaşınıyor çok dikkate alınacak bir durum deyil kendim annemede soruyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar