Sorum var kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cicejjkk tarafından oluşturulan Sorum var kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,033 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sorum var kizlar
Konbuyu başlatan Cicejjkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cicejjkk

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kilosuna takmıyorum.canim sağlık li olsun da yeter o gün gittiğimizde apar topar baktı pek ilgilenmedi kafama o kadar taktım ki minyon dedi ya uyuyamıyorum
Valla kuzum benim gebeligin başından beri okadar çok.doktor degstirdimki biriyle çok iyi iletişim kurmuştuk allah var çok da güzel ilgileniyordu özel hastaneye geçmiş oda durum um olsa gider orda doğururum ama olmadığı için malesef sürekli farklı doktor a gitmek zorunda kaldım bide randevu bulamıyorum her seferinde farklı birine cikiyo randevu bir an önce dogursam da kurtulsam valla hastane işlerinden sıkıldım iyice zaten hamilelik hormonlar falan en stresli dönem bir de doktor ilgisiz olunca daha bir sorun oluyo

Cicejjkk

Kayıtlı Üye
rank
Doktor ilgilenmedi dedin ya belki yanlış demiştir bir şey olmaz inşallah
Evet canım.yogundu bende şaşırdım öle deyince
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla kuzum benim gebeligin başından beri okadar çok.doktor degstirdimki biriyle çok iyi iletişim kurmuştuk allah var çok da güzel ilgileniyordu özel hastaneye geçmiş oda durum um olsa gider orda doğururum ama olmadığı için malesef sürekli farklı doktor a gitmek zorunda kaldım bide randevu bulamıyorum her seferinde farklı birine cikiyo randevu bir an önce dogursam da kurtulsam valla hastane işlerinden sıkıldım iyice zaten hamilelik hormonlar falan en stresli dönem bir de doktor ilgisiz olunca daha bir sorun oluyo
Çarşamba günü dedi doğuma alalım açılmadan yok bilmiyorum abla öle deyince bi an vazgecmiyimmi

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım.yogundu bende şaşırdım öle deyince
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çarşamba günü dedi doğuma alalım açılmadan yok bilmiyorum abla öle deyince bi an vazgecmiyimmi
Canim doktorun verdiği tarihe kadar bekle bakalım o zaman a kadar doğum olmazsa git mutlaka kordon falan dolanir bebek kakasini yapar sonra onu yutar zehirlenir allah korusun böyle şeyler de olabilir sen sakin ol korkma kendini kasma bebek de etkilenmesin hem hayırlı dogumlarin olsun insallah

Cicejjkk

Kayıtlı Üye
rank
Canim doktorun verdiği tarihe kadar bekle bakalım o zaman a kadar doğum olmazsa git mutlaka kordon falan dolanir bebek kakasini yapar sonra onu yutar zehirlenir allah korusun böyle şeyler de olabilir sen sakin ol korkma kendini kasma bebek de etkilenmesin hem hayırlı dogumlarin olsun insallah
Canım sezeryan Çarşamba günü alacakmış ama bende korku var işte hem öle.dedi hem sezeryan korkusu bilmiyorum.neden öle dedi minyon diye kafam durdu sanki

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım sezeryan Çarşamba günü alacakmış ama bende korku var işte hem öle.dedi hem sezeryan korkusu bilmiyorum.neden öle dedi minyon diye kafam durdu sanki
Canim takma bukadar minyon demesi bebegin küçük olacağı demek dediğim gibi çıtı pıtı bir bebek olacak bu bir hastalık değil birde şuradan bak hastalıklı dememiş bir uzvu yok dememiş bunları da düşün

Tüm sayfalar yüklendi.