Sorum var Sosyal medya

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nesli♥️efla♥️ayazım tarafından oluşturulan Sosyal medya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,730 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sosyal medya
Konbuyu başlatan Nesli♥️efla♥️ayazım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif Türkmen
Kızlar benim eşim sosyal medya ya çok takılıyo yani günü tiktok la geçiyor diyebilirim bilgisayarın başından kalktığı yok az önce biraz bebekle ilgilen dedim yoruldum diyorum bana dediği şey ne yapabilirim sanki ben yedi yirmi dört oyun mu oynuyorum ayaklarım ağrıyor falan diyo bağırdı çağırdı bende ağlayarak başka odaya geçtim hiç gelmedi bile umursamadı şuan uyumuş yani bide benim kızım 5 aylıkken başka odada uyumaya başladı şuan oğlum 4 aylık dahada gelmiyo yanımızda uyumuyo ben ne yapabilirim ki bu huyundan vazgeçsin bide çok asabileş miş konuşsam sürekli bana sus diyo sesin gelmesin diyo çıldıracam artık 😔😔

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim eşim sosyal medya ya çok takılıyo yani günü tiktok la geçiyor diyebilirim bilgisayarın başından kalktığı yok az önce biraz bebekle ilgilen dedim yoruldum diyorum bana dediği şey ne yapabilirim sanki ben yedi yirmi dört oyun mu oynuyorum ayaklarım ağrıyor falan diyo bağırdı çağırdı bende ağlayarak başka odaya geçtim hiç gelmedi bile umursamadı şuan uyumuş yani bide benim kızım 5 aylıkken başka odada uyumaya başladı şuan oğlum 4 aylık dahada gelmiyo yanımızda uyumuyo ben ne yapabilirim ki bu huyundan vazgeçsin bide çok asabileş miş konuşsam sürekli bana sus diyo sesin gelmesin diyo çıldıracam artık 😔😔
Bence çok yanlış ayır odada yatmasi nolcak sanki 5 dk bebeğe bakarsa ztn bu tiktok yüzünden çok yuvalar yikiliyo Allah sana sabır versin cnm çok kötü bı durum benim açımdan bence karşına al konuş istersen böyle nereye kadar

Bence çok yanlış ayır odada yatmasi nolcak sanki 5 dk bebeğe bakarsa ztn bu tiktok yüzünden çok yuvalar yikiliyo Allah sana sabır versin cnm çok kötü bı durum benim açımdan bence karşına al konuş istersen böyle nereye kadar
Konuşmayı çok denedim ama sürekli beni susturmaya çalışıyor bağırıyor yani ben utanıyorum komşular duyar diye bende susup kenara çekiliyorum ailesine söylüyorum erkektir yoruluyor üstüne gitme diyorlar bana ne yapacağımı şaşırdım kaldım artık gerçekten iki çocukla zor bide ikiside küçük yani 😔

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Seninde kocanın huyu deyismis ablam belli Allah yardımcın olsun abla ben ayrılarak kurtuldum

Seninde kocanın huyu deyismis ablam belli Allah yardımcın olsun abla ben ayrılarak kurtuldum
İşte çocuklardan dolayı bişey yapamıyorum yuva yıkmak 1 saniyelik ama kurması ömür götürür ben dayanmaya çalışıyorum sırf onlar için ama bi yandan da yoruldum

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
İşte çocuklardan dolayı bişey yapamıyorum yuva yıkmak 1 saniyelik ama kurması ömür götürür ben dayanmaya çalışıyorum sırf onlar için ama bi yandan da yoruldum
Ablam boş ver takma onu kafaya sen erkeklerin hepsi aynıdır ablam ne yapsan onlar için hepside görmezden gelirler ablam herkezin durumunda ayni şimdi ablam ya aldatiliyoruz yada ilgisiz bırakılıyor ablam

Ablam boş ver takma onu kafaya sen erkeklerin hepsi aynıdır ablam ne yapsan onlar için hepside görmezden gelirler ablam herkezin durumunda ayni şimdi ablam ya aldatiliyoruz yada ilgisiz bırakılıyor ablam
Maalesef ki öyle sadece derdimi size anlatmak istedim gerçekten çok dolmuşum resmen sabrımı zorluyo artık 😒

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Konuşmayı çok denedim ama sürekli beni susturmaya çalışıyor bağırıyor yani ben utanıyorum komşular duyar diye bende susup kenara çekiliyorum ailesine söylüyorum erkektir yoruluyor üstüne gitme diyorlar bana ne yapacağımı şaşırdım kaldım artık gerçekten iki çocukla zor bide ikiside küçük yani 😔
Erkektir yorulyo diye bişey yok ya o nasıl dusjnce madem yorulya niye evlenmiş seninde başını yakmış ya bu adam bı insan çocuğuna zaman ayırmalı bence hem anne hem baba sevgisiyle büyümeli bence aileside düşüncesiz davraniyo onlar konuşsa belki düzelir valla cnm ne desem bilemiyorum inşallah en kısa zamanda düzelir

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Maalesef ki öyle sadece derdimi size anlatmak istedim gerçekten çok dolmuşum resmen sabrımı zorluyo artık 😒
Dövebilirsin abla 😁 abla eşim benle ilgilensin zaman elinde telefon olurdu bazen alırdım elinden benimle ilgilen derdim ama önceki eşime yapardim onu ismail le yapmazdım ismail benle ilgilenirdi cunki bi keresinde ismailin bana sözü vardı beraber film izliycektik onunla haturlatsim hatirlatdim baktım işe yaramadı en sonunda almıştım elinden onun telefonunu film açmıştım izlemiştik

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bu tiktok keşke yasaklansa yaa her saçma video orda mübarek aman onun ićin niye ağlıyorsun boşversene işi düşünce sende ona aynısını yap kendini üzme boşver emin ol umursamadığın zaman daha ćok mutlu olursun ozaman oda anlar onu umursamadığını birde hepmi bòyleydi yoksa zamanlamı değişti

Tüm sayfalar yüklendi.