Sorum var Sosyal medya

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nesli♥️efla♥️ayazım tarafından oluşturulan Sosyal medya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,767 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sosyal medya
Konbuyu başlatan Nesli♥️efla♥️ayazım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif Türkmen
Erkektir yorulyo diye bişey yok ya o nasıl dusjnce madem yorulya niye evlenmiş seninde başını yakmış ya bu adam bı insan çocuğuna zaman ayırmalı bence hem anne hem baba sevgisiyle büyümeli bence aileside düşüncesiz davraniyo onlar konuşsa belki düzelir valla cnm ne desem bilemiyorum inşallah en kısa zamanda düzelir
Amin inşallah canım o düzelene kadar ben biterim 🙄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim yardımcın olsun inşallah canım benim
Amin inşallah canım 🙏

Rabbim yardımcın olsun inşallah canım benim
Amin inşallah canım 🙏
Bu tiktok keşke yasaklansa yaa her saçma video orda mübarek aman onun ićin niye ağlıyorsun boşversene işi düşünce sende ona aynısını yap kendini üzme boşver emin ol umursamadığın zaman daha ćok mutlu olursun ozaman oda anlar onu umursamadığını birde hepmi bòyleydi yoksa zamanlamı değişti
Evt önceden bu kadar değildi ama daha doğrusu çocuklar doğduktan sonra böyle oldu bişey daha soracam esesli diye bir uygulama var kullnan veya duyan varmı sohbet sayfası gibi birşey

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Erkektir yorulyo diye bişey yok ya o nasıl dusjnce madem yorulya niye evlenmiş seninde başını yakmış ya bu adam bı insan çocuğuna zaman ayırmalı bence hem anne hem baba sevgisiyle büyümeli bence aileside düşüncesiz davraniyo onlar konuşsa belki düzelir valla cnm ne desem bilemiyorum inşallah en kısa zamanda düzelir
Katılıyorum

Elif Türkmen

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim eşim sosyal medya ya çok takılıyo yani günü tiktok la geçiyor diyebilirim bilgisayarın başından kalktığı yok az önce biraz bebekle ilgilen dedim yoruldum diyorum bana dediği şey ne yapabilirim sanki ben yedi yirmi dört oyun mu oynuyorum ayaklarım ağrıyor falan diyo bağırdı çağırdı bende ağlayarak başka odaya geçtim hiç gelmedi bile umursamadı şuan uyumuş yani bide benim kızım 5 aylıkken başka odada uyumaya başladı şuan oğlum 4 aylık dahada gelmiyo yanımızda uyumuyo ben ne yapabilirim ki bu huyundan vazgeçsin bide çok asabileş miş konuşsam sürekli bana sus diyo sesin gelmesin diyo çıldıracam artık 😔😔
Kimi babalar öyle çocuğuyla çok ilgilenmiyor çocuğum maalesef kendi başına büyütecek

Elif Türkmen

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım Ben de tek büyüttüm onlara kaldıysak Onlar zaten hiç büyütemez Nerede o eski babalar ellerinde bir telefona anca dolanıyorlar

Bence çok yanlış ayır odada yatmasi nolcak sanki 5 dk bebeğe bakarsa ztn bu tiktok yüzünden çok yuvalar yikiliyo Allah sana sabır versin cnm çok kötü bı durum benim açımdan bence karşına al konuş istersen böyle nereye kadar
Onlar alışmış vurdum duymazlığı anca geliyorlar Biz çalıştık 2 dakikada oturamam mı Biz çalıştık Biz çalıştık

İşte çocuklardan dolayı bişey yapamıyorum yuva yıkmak 1 saniyelik ama kurması ömür götürür ben dayanmaya çalışıyorum sırf onlar için ama bi
Aman boş ver canım sen kimseye muhtaç değilsin sen artık güçlü bir kadın olmak zorundasın güçlüsünce Zaten her kadın kendince güçlü Bence kız çocukları büyütmek senin boynunun borcu seni yüzüne de bakma kimseye de boyun eyme

Son düzenleme:

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Birde sanki sadece onlar yoruluyor eminim biz onlardan daha çok yoruluyoruz akşama kadar ordan oraya koşuyoruz

Kızlar benim eşim sosyal medya ya çok takılıyo yani günü tiktok la geçiyor diyebilirim bilgisayarın başından kalktığı yok az önce biraz bebekle ilgilen dedim yoruldum diyorum bana dediği şey ne yapabilirim sanki ben yedi yirmi dört oyun mu oynuyorum ayaklarım ağrıyor falan diyo bağırdı çağırdı bende ağlayarak başka odaya geçtim hiç gelmedi bile umursamadı şuan uyumuş yani bide benim kızım 5 aylıkken başka odada uyumaya başladı şuan oğlum 4 aylık dahada gelmiyo yanımızda uyumuyo ben ne yapabilirim ki bu huyundan vazgeçsin bide çok asabileş miş konuşsam sürekli bana sus diyo sesin gelmesin diyo çıldıracam artık 😔😔
Rabb'im yardımcın olsun diyecek çok şey var ama boşver canım çok zor anlıyorum seni🖤

Kimi babalar öyle çocuğuyla çok ilgilenmiyor çocuğum maalesef kendi başına büyütecek
Tabiki büyütürüm benim evlatlarım ama kimse olmadı mı biraz zor

Aynen canım Ben de tek büyüttüm onlara kaldıysak Onlar zaten hiç büyütemez Nerede o eski babalar ellerinde bir telefona anca dolanıyorlar

Onlar alışmış vurdum duymazlığı anca geliyorlar Biz çalıştık 2 dakikada oturamam mı Biz çalıştık Biz çalıştık

Aman boş ver canım sen kimseye muhtaç değilsin sen artık güçlü bir kadın olmak zorundasın güçlüsünce Zaten her kadın kendince güçlü Bence kız çocukları büyütmek senin boynunun borcu seni yüzüne de bakma kimseye de boyun eyme
Çok şükür canm rabbim bizi kimseye muhtaç etmesin bize güç kuvvet versin 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.