Sorum var Sosyal medya

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nesli♥️efla♥️ayazım tarafından oluşturulan Sosyal medya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,760 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sosyal medya
Konbuyu başlatan Nesli♥️efla♥️ayazım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif Türkmen

Elif Türkmen

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki büyütürüm benim evlatlarım ama kimse olmadı mı biraz zor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok şükür canm rabbim bizi kimseye muhtaç etmesin bize güç kuvvet versin 🙏
Canım şu anda 1 yaşında kızım ben de çok zorluklar yaşadım Ama zamanla geçiyor yapacak bir şey yok kızım 3 aylıktı kış günüydü mutfakta yemek yapmak zorundaydım koyacak yer yoktu yukarıya koysam düşecek yere koysam Üşüyecek öyle böyle Büyüyor işte Benim kaynanam da yok zaten eşimle bir benim

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah canım o düzelene kadar ben biterim 🙄

Amin inşallah canım 🙏

Amin inşallah canım 🙏
Evt önceden bu kadar değildi ama daha doğrusu çocuklar doğduktan sonra böyle oldu bişey daha soracam esesli diye bir uygulama var kullnan veya duyan varmı sohbet sayfası gibi birşey
Hiç duymadım ama sesli sohbet sitesidir muhtemelem yeni arkadaşlar filan bulup sohbet ediyorlar öyle sitelerde

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Birde sanki sadece onlar yoruluyor eminim biz onlardan daha çok yoruluyoruz akşama kadar ordan oraya koşuyoruz

Rabb'im yardımcın olsun diyecek çok şey var ama boşver canım çok zor anlıyorum seni🖤
Aynen öyle aslında biz daha çok yorulyoruz heleki iki çocuk varsa cnm ama seni kimse anlamiyo

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kuzum çocuklar rahatsızlandi baya kötü geçti hastanede yattık filan vaktim hiç olmadı sen ne yapıyorsun nasılsın canım benim ❤️
Oy çok üzüldüm şimdi nasılsınız canım benim özledim ya çok geçmiş olsun inşallah bizde iyiyiz bnmde çocuklar çok hastalar ya

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim eşim sosyal medya ya çok takılıyo yani günü tiktok la geçiyor diyebilirim bilgisayarın başından kalktığı yok az önce biraz bebekle ilgilen dedim yoruldum diyorum bana dediği şey ne yapabilirim sanki ben yedi yirmi dört oyun mu oynuyorum ayaklarım ağrıyor falan diyo bağırdı çağırdı bende ağlayarak başka odaya geçtim hiç gelmedi bile umursamadı şuan uyumuş yani bide benim kızım 5 aylıkken başka odada uyumaya başladı şuan oğlum 4 aylık dahada gelmiyo yanımızda uyumuyo ben ne yapabilirim ki bu huyundan vazgeçsin bide çok asabileş miş konuşsam sürekli bana sus diyo sesin gelmesin diyo çıldıracam artık 😔😔
Ah bu sosyal medya insanların hayatını altüst etti 🥺🤲Allah ıslah etsin ne diyeyim.benim eşimin yengesi de doğum yapınca eşi kaç ay ayrı odada yatıyordu midem almıyo seni demiş 🥺ne üzücü deilmi😏😏 böyle kocalar da var işte

Bende 2 ciye hamileyim kızım 1 buçuk yaşında ben şimdiden dusunyorum kara kara nasıl yetisirim ikisine diye Allah kolaylık versin cnm
valla zor cnm rabbim yardımcımız olsun inşallah 🙏

Ah bu sosyal medya insanların hayatını altüst etti 🥺🤲Allah ıslah etsin ne diyeyim.benim eşimin yengesi de doğum yapınca eşi kaç ay ayrı odada yatıyordu midem almıyo seni demiş 🥺ne üzücü deilmi😏😏 böyle kocalar da var işte
Yok hayır bana demiyo midem almıyo sadece bahane buluyo ben diyorum gel yanımıza önceden derdi hava soğuk olsun sonra sonra derdi sıcak olsun sonra yani böyle geçiştiriyo 😏

Yok hayır bana demiyo midem almıyo sadece bahane buluyo ben diyorum gel yanımıza önceden derdi hava soğuk olsun sonra sonra derdi sıcak olsun sonra yani böyle geçiştiriyo 😏
Ee yani eşin başkalarıylamı konuşuyor
Evt kadınlar la genelde bi iki tane erkek var sadece

Tüm sayfalar yüklendi.