Sorum var Spinal anestezi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde yagzensln tarafından oluşturulan Spinal anestezi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,295 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Spinal anestezi
Konbuyu başlatan yagzensln
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Okyanusgülü

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Oluyor diye biliyorum ama adı ne bilmiyorum kuzmm😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Az kaşmış kız rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah minik Muhammed Kayra yı 🤲🏻
Amin canım inşallah bu arada eşimde artık alıştı Kayra ismine daha karışmıyor bişey demiyor 🤗🤗🥰🥰

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba yarın Allah'ın izniyle doğumum var spinal anestezi olcakmış deneyimlerinizi benimle paylaşır mısınız ilkim geneldi çok korkuyorum açıkçası dualarınıza talibim🤲🏻
Kuzum hiç korkma iğne zaten saniyelik birşey sinek ısırığı gibi düşün ☺️ sadece doğumdan sonra uyuşukluk süreci bitince bol bol gez yatarsan ağrın daha çok olur. Birde kahve ve bitter çikolata yemeyi ihmal etme baş ağrısı oluşumunu engelliyor bana doktorum söyledi sürekli yedim hastane odasın da eşim hep kahve taşıdı 😅 bende 20 gün sonra tekrar spinal olcam inşallah, ilki çok rahat atlattım inşallah bunu da aynı şekilde atlatırım 🤲 Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin 🤲🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar merhaba yarın Allah'ın izniyle doğumum var spinal anestezi olcakmış deneyimlerinizi benimle paylaşır mısınız ilkim geneldi çok korkuyorum açıkçası dualarınıza talibim🤲🏻
Rabbim yardımcın olsun inşaallah canım her doğumun zorluğu var tabi ki
Kuzum niye normal deil

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
İgneyi hiç hissetmedim canım tek sorun yaşadım oda doğumdan sonra 7 gün baş ağrısı gerisi mükemmel di bebeğin ilk çıkış anını gördüm emzirdim kendim ayağa kalktım ama baş ağrısı felaketti

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Niye kız ismi o kadar mı kötü 😂😂
Yok ama dedesinin adı da aynı onunla yani büyük dede baba bebek aynı isim ıyyy hiç sevmem 🤣🤣 Hem ben doğurcam bu bebeği isim benim hakkım canım çıkıyor bütün gece kaç defa kalkıyorum yatıyorum dönmek bile eziyet oluyor adam horul horul uyuyor 😂😂 ben ne dersem o olacak 😬😬 Hem ne güzel isim buldum Kayra harika değil mi ama alıştım bile Kayra demeye 🤭🤭

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yok ama dedesinin adı da aynı onunla yani büyük dede baba bebek aynı isim ıyyy hiç sevmem 🤣🤣 Hem ben doğurcam bu bebeği isim benim hakkım canım çıkıyor bütün gece kaç defa kalkıyorum yatıyorum dönmek bile eziyet oluyor adam horul horul uyuyor 😂😂 ben ne dersem o olacak 😬😬 Hem ne güzel isim buldum Kayra harika değil mi ama alıştım bile Kayra demeye 🤭🤭
Şaban gibi işte 😂😂 Şaban oğlu Şaban 😂😂. Tabiki çok güzel oğluşumun ismi sonuç olarak 😘❤️😍😍. 2 Kayra da gelsin adaşının yanına özledik

Tüm sayfalar yüklendi.