Spinal anestezi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melike25 tarafından oluşturulan Spinal anestezi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,204 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Spinal anestezi
Konbuyu başlatan Melike25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esoşe

Melike25

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 38 haftalik oldum doktor buyuk ihtimalle pazartesi gunu ameliyata alirmis belden uyusucam sadece sizce korkmali miyim

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 38 haftalik oldum doktor buyuk ihtimalle pazartesi gunu ameliyata alirmis belden uyusucam sadece sizce korkmali miyim
Çok zevkli oluyor bebeğin ilk çıkış anı ,iğne yapıyorlar ama hissetmiyorsun bile ben ikinci de belden aşağı tercih ettim canım sabırsızlıkla çıkışını bekledim hemen bana gösterdiler her anını yaşadım doya doya tüm bayilmada ilk çocuğum da kendime gelememiştim yine belden aşağı tercih edeceğim 🥰

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kesinlikle korkma spinal anestezi çok rahat sonrasında bi süre başın yüksekte yat bol sıvı tüketmelisin dr bana bir hafta günde iki defa nescafe içebilirsin demişti baş ağrısı olmaması için ve yavaşça kalkıp yürümelisin Çabuk toparlarsın

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Cnm hiç korkma en güzeli bebeğini ilk sen görüyorsun tenin tenine değiyor baş agrısı yapar ona da bol nescafe ve su hiç kendini kötü hissetme ne kadar erken ayağa kalkar yürürsen o kadar çabuk iyileşirsin şimdiden Allah yardımcın olsun

...

Moderator
Mod
rank
Doktorum bana ilk sezaryende ısrar etti belden uyuşturalım diye.Ben ozamanlarda panik atak geçirdiğim için istememiştim.Cesaret meselesi canım.Güzelliği ise bebeğin doğduğunu görmen.

K

Kizçem

Guest
Bende bu sabah spinal sezeryan oldum ilk kızımda genel sezeryandim çok zordu keşke spinal olsaymışım hiç korkma doktoruna guven bebeğin çıktığını dahi ağlama sesi olana kadar anlamadim o anı yaşa bebeğinin ilk ağlaması o an anlatılmaz

Hiraninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende 38+6 da spinal anestezi ile kızımı kucağıma aldım. Çokta güzel ve keyifliydi . Bebeğinin ilk çıkış anını görebilirsin ve direkt senin yanına koyuyorlar zaten. Onun dışında öyle abartıldığı gibi korkulacak bir şey yok gayet güzeldi benimki sende hiç stres yapma

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar