Spinal anestezi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melike25 tarafından oluşturulan Spinal anestezi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,202 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Spinal anestezi
Konbuyu başlatan Melike25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esoşe

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende 38+6 da spinal anestezi ile kızımı kucağıma aldım. Çokta güzel ve keyifliydi . Bebeğinin ilk çıkış anını görebilirsin ve direkt senin yanına koyuyorlar zaten. Onun dışında öyle abartıldığı gibi korkulacak bir şey yok gayet güzeldi benimki sende hiç stres yapma
Kaç gün kaldıniz sezeryan sonrası hastanede

Esoşe

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 38 haftalik oldum doktor buyuk ihtimalle pazartesi gunu ameliyata alirmis belden uyusucam sadece sizce korkmali miyim
Nİm ene
Kizlar 38 haftalik oldum doktor buyuk ihtimalle pazartesi gunu ameliyata alirmis belden uyusucam sadece sizce korkmali miyim
Hiç korkma bnde çok korkuyordum,ben genel anestezi istedim ama olmaz dediler fln spiral oldu benimde hiç düşündüğüm gbi deyildi sakin ol içinden bol bol oku,o çok iyi geliyor insana , önemli olan sakin olup sana söyleneni yapman,snrasi geliyor ztn hiç birşey hissetmiyorsun vede ayağa kalkma da kolay oluyor,ben ilkini genel ikinciyi spiral oldum buyuzden biliyorum,spiralden memnun kaldm sende korkma ve inşallah atlatacaksn kolayca 🤲

Melike25

Kayıtlı Üye
rank
Nİm ene

Hiç korkma bnde çok korkuyordum,ben genel anestezi istedim ama olmaz dediler fln spiral oldu benimde hiç düşündüğüm gbi deyildi sakin ol içinden bol bol oku,o çok iyi geliyor insana , önemli olan sakin olup sana söyleneni yapman,snrasi geliyor ztn hiç birşey hissetmiyorsun vede ayağa kalkma da kolay oluyor,ben ilkini genel ikinciyi spiral oldum buyuzden biliyorum,spiralden memnun kaldm sende korkma ve inşallah atlatacaksn kolayca 🤲
Ben dgum yaptim genel anestezyle tam 38 haftalik dunyaya gozlerini acti zamnsiz oldu ama saglikli osunda tarihin onemi yok

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Çok zevkli oluyor bebeğin ilk çıkış anı ,iğne yapıyorlar ama hissetmiyorsun bile ben ikinci de belden aşağı tercih ettim canım sabırsızlıkla çıkışını bekledim hemen bana gösterdiler her anını yaşadım doya doya tüm bayilmada ilk çocuğum da kendime gelememiştim yine belden aşağı tercih edeceğim 🥰
Ya bende çok korkuyorum belden uyuşma ilk oglum komple bayıldım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar