Spinal mi epidural mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selda mas tarafından oluşturulan Spinal mi epidural mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,382 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Spinal mi epidural mi
Konbuyu başlatan Selda mas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dml

Zümrüttt

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar özellikle sezeryan olanlar hatta 2. Sezeryani yaşayanlar 🤯 şimdi ben oğlumda prenses doğumla kucağıma aldım o da epidural demek. Belime bı katater takip ince iğneyle bel altı uyuştu elimde de bı tuş vardı ve o taktıkları şey bana doz doz agri kesici yolladı fakat bacağım uyustu doğum sonrası bel.agrisi çok çektim. Kızımda nasipse spinal yani sadece iğne belden bunu istedim anestezi doktoru epidural diye zorladı ama istemedim dedi baş agrin olur su olur falan dedi yok dedim siz nasıl sezeryan oldunuz neler yaşadınız
Ben ilk doğumda spinal oldum hiçte birşeyim agirmadi şimdi ikinciye hamileyim 36. Haftadayim buda spinal olacak

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Ya Varya gülüm insanı çok cesaretlendiriyorsun iyiki varsın 😍😍😍
Sibelim az kaldı ya 🤯🤯🤯
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben ilk doğumda spinal oldum hiçte birşeyim agirmadi şimdi ikinciye hamileyim 36. Haftadayim buda spinal olacak
Amin canım benim bende olacağım bakalım nasipse 3 ocak 💕

Bende 25 gün önce belden uyuşturmalı oldum hiç bir sorun yaşamadım çok şükür
Darısı başıma canım benim az kaldi

Bende 25 gün önce belden uyuşturmalı oldum hiç bir sorun yaşamadım çok şükür
Benimde ilk doğumum spinal anesteziyle oldu 5 gün kesintisiz bir baş ağrısı çektim. Anestezi kişiden kişiye değişkenlik gösteriyor. Vücut anesteziye tepki veriyorsa her türlü o ağrıyı çekiyorsunuz..
Ayyy yaşatmasın Rabbim 🥰

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Sibelim az kaldı ya 🤯🤯🤯

Ayyy yaşatmasın Rabbim 🥰
Evt seninki çok A,z kaldı kuzum ya sonra da ben aramızda aramızda 3 gün var

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ya Varya gülüm insanı çok cesaretlendiriyorsun iyiki varsın 😍😍😍
Sende iyiki varsın canım Rabbim kolaylık nasip etsin hepinize inşallah 🥰🤲

Bende onu seçtim bakalım epidural istemedim anestezi doktoru epidural spinal de ince iğne oluyordu spinalde iğnesi kalın oluyor dedi bı tedirgin etti beni 🤯
Abartmış canım o iğneden o kadar korkuyordum ki ama inan damar yolu açmak daha çok acıyor Nur demişti dersin iğne vurdular mı vurmadılsr mı hissetmiyorsun bile

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank

Abartmış canım o iğneden o kadar korkuyordum ki ama inan damar yolu açmak daha çok acıyor Nur demişti dersin iğne vurdular mı vurmadılsr mı hissetmiyorsun bile
👏👏👏Süpersin cnm benimde az kaldı tek sayılar

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank

Canımsın 🥰

Evt seninki çok A,z kaldı kuzum ya sonra da ben aramızda aramızda 3 gün var
Evet canım benim kolaylıkla nasipse

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar özellikle sezeryan olanlar hatta 2. Sezeryani yaşayanlar 🤯 şimdi ben oğlumda prenses doğumla kucağıma aldım o da epidural demek. Belime bı katater takip ince iğneyle bel altı uyuştu elimde de bı tuş vardı ve o taktıkları şey bana doz doz agri kesici yolladı fakat bacağım uyustu doğum sonrası bel.agrisi çok çektim. Kızımda nasipse spinal yani sadece iğne belden bunu istedim anestezi doktoru epidural diye zorladı ama istemedim dedi baş agrin olur su olur falan dedi yok dedim siz nasıl sezeryan oldunuz neler yaşadınız
Canım ben iki defa Sezeryan oldum ikisinde belden aşağı uyuşturdular başka bir şey olmadı spinal miş epidural miş hic öyle bir şey demediler bana çok şükür ikiside gayet sağlıklı baklm bunda nasıl olcak

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben iki defa Sezeryan oldum ikisinde belden aşağı uyuşturdular başka bir şey olmadı spinal miş epidural miş hic öyle bir şey demediler bana çok şükür ikiside gayet sağlıklı baklm bunda nasıl olcak
Rabbim kolaylık versin hepimize canim

Hepimiz Saglıkla alalım bebişlerimizi kucaklarımiza cnm
Aminnnnn 💕

Tüm sayfalar yüklendi.