Spiral acıtır mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Demet Arslan tarafından oluşturulan Spiral acıtır mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,741 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Spiral acıtır mı
Konbuyu başlatan Demet Arslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didem ikra

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Ne alaka canım daha 30a yeni girdim her adet görmeyen menopoz a mi giriyor daha yeni iki aydır doğum yaptım bı yıla kadar da adet olmayabilir bu normal yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hep adetli iken gidiliyor diye duymuştum da bunun icinmiymis acimasin diye yani 🤔sasirdim canım
Teşekkür ederim ❤️☺️
Adet görmezsem nasıl taktıracağım dedim yaa ondan öyle dedim .tabiki yeni doğum yaptığın için adet olmaman normal.gırgırına soyleidm öyle .mesela bebeklerim yedi aylık oldular bende daha hastalanmadım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Adet görmezsem nasıl taktıracağım dedim yaa ondan öyle dedim .tabiki yeni doğum yaptığın için adet olmaman normal.gırgırına soyleidm öyle .mesela bebeklerim yedi aylık oldular bende daha hastalanmadım
Emziriypr musun peki canım benimde 8.5 aylık oğlım var hala olmadım geçen doktora gittim emzirdipin için süt regl olmanı engelloyr 1 2 yıl olmazsan bile korkma Dedi. Sanırım süt hormonu rahmi kasılıp gevşettipi için olmuyormuşux

Gülnihal 💞

Kayıtlı Üye
rank
Emziriypr musun peki canım benimde 8.5 aylık oğlım var hala olmadım geçen doktora gittim emzirdipin için süt regl olmanı engelloyr 1 2 yıl olmazsan bile korkma Dedi. Sanırım süt hormonu rahmi kasılıp gevşettipi için olmuyormuşux
🤭Benım doktorda üyle suyledi aradan 3 4 ay gectı hamile oldugun ürendim dikat et canom

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Ewwt canım emziriyorum emzirmek regl olmayı geciktiriyor.

Hm anladım canım ciddi söylüyorsun sandım ya 🙄🙄
Yok canım şakasına soyledim

Hm anladım canım ciddi söylüyorsun sandım ya

Hm anladım canım ciddi söylüyorsun sandım ya

Dr .bebrklerim 50 günlük olunca muayene gel dedi bende sandım o zaman spiral takılıyor.dr adet olunca gel dedi .

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Aynen canım

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar aranızda sprial taktıran varmı sprial taktırırken acıtır mı ağrısı kaç gün sür

Hanımlar aranızda sprial taktıran varmı sprial taktırırken acıtır mı ağrısı kaç gün sürer?
Canım spiral içine geçince acımıyor sadece rahmi açtıkları alet acıtır. Gerçi ben doğumdan 2 ay sonra taktırdım dikişlerim yeniydi acıttı. Ama çıkarırken de aynı işlem oldu hiç acımadı. Kendini kasma acımıyor.

Tüm sayfalar yüklendi.