Spiral acıtır mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Demet Arslan tarafından oluşturulan Spiral acıtır mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,811 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Spiral acıtır mı
Konbuyu başlatan Demet Arslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didem ikra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Doktor konustum canım he kadar ünlem alsakta yüzde yüz deyil dedi ben bi tanesi haric 3 de korunuyodum sözde benım kiler de kücük ler 5 bucuk 3yıl 2aylık 1bucuk yasinda bıde hamileyim yanı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canı

Bu saydıkların hepsını denedim küçüklerde yetemiyorum onlara canım gercekten cok zor
Ya işte diyorum ya olacağı varsa oluyor zaten. Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin bence diyaneti arayıp iyice sor soruştur bur korunma seyletini eminim bizden daha fazla bilgiye sahiplerdir

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Evet bende öyle biliyorum tamamen kısırlaştırmak günahmis

İyide ne zaman öleceğimizi nerden bilicez🤷🥰

Ya adet görmesek peki nasıl taktıracağız🤔
Adet gormesen menapoza giriyorsun demektir o zamanda taktırmaya gerek kalmaz canım😂😂😂

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ne alaka canım daha 30a yeni girdim her adet görmeyen menopoz a mi giriyor daha yeni iki aydır doğum yaptım bı yıla kadar da adet olmayabilir bu normal yani

Evet canım ben güya adetliyim diye gittim takan kişi sen adet değilsin kanaman yok dedi sordum illa adetliyken mi takılıyor diye adetliyken canın acımaz dedi ben yinede birşey hissetmedim
Hep adetli iken gidiliyor diye duymuştum da bunun icinmiymis acimasin diye yani 🤔sasirdim canım
Teşekkür ederim ❤️☺️

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ne alaka canım daha 30a yeni girdim her adet görmeyen menopoz a mi giriyor daha yeni iki aydır doğum yaptım bı yıla kadar da adet olmayabilir bu normal yani

Hep adetli iken gidiliyor diye duymuştum da bunun icinmiymis acimasin diye yani 🤔sasirdim canım
Teşekkür ederim ❤️☺️
Evet canım rica ederim ❤

Tüm sayfalar yüklendi.