Spiral acıtır mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Demet Arslan tarafından oluşturulan Spiral acıtır mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,779 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Spiral acıtır mı
Konbuyu başlatan Demet Arslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didem ikra

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
3 sefer taktırdım benim rahmim yırtık olmasına rağmen hiç acımadı sonradan ufak bir adet sancısı gibi ağrısı oluyor o kadar
Doğumdan 1.5 ay sonra taktırdım biraz canın yanar dediler hiç bir şey hissetmedim zaten saniyelik bir şey hemen olup bitiyor sonradan biraz kanama ve ağrı oluyor oda geçiyor
Peki canım bende doğum yapalı 2ay oldu adet olmadan spiral taktırilir mi??

Gülnihal 💞

Kayıtlı Üye
rank
Canım çevremde takanları hepsi adetli takmışlar bıde adet düzensizligi yapıyormuş bende adet düzensizliği yaptıgı için takmadım şuan 3 çocuk 18+6 haftalık hamileyim 🤣🤣🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım çevremde takanları hepsi adetli takmışlar bıde adet düzensizligi yapıyormuş bende adet düzensizliği yaptıgı için takmadım şuan 3 çocuk 18+6 haftalık hamileyim 🤣🤣🤣🤣
Sen benım bu dedıklerime bakama sen sipirel tak yoksa benim gibi olursun 🤣🤣

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ben adetim bitmişti gittim taktım adetliyken az acı hissediliyormuş takan öyle söyledi ama ben acı hissetmedim takıyorlar yani

Çok iyi fikir öyle yapayım 😂

Ahh kuzum bende çok korkuyorum yaa 🙁
Hiç korkulucak bir acısı yok canım kendini kasma takılırken hiç bir şey hissetmiyorsun

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ben adetim bitmişti gittim taktım adetliyken az acı hissediliyormuş takan öyle söyledi ama ben acı hissetmedim takıyorlar yani

Hiç korkulucak bir acısı yok canım kendini kasma takılırken hiç bir şey hissetmiyorsun
Yani adet olmadan da takılıyor öyle mi canim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Doğrudur canım biz özelde konuştuk benim canımu sıkan tek şey kocamında imza vermesi gerekiyormuş. Hoş kabul ediyor zatende benim bedenimşe ilgili kararda nasıl eşimin hakkı olur ona sinir oldum. Kan pıhtılaşması var yaşımda ileri tekrar doğum riskli olacak ya anlayışlı olmasaydı nolcaktı kadınların kararlarına bence saygı duymalı devlet ama maalesef ataerkil bir toplumda yaşıyoruz
Bu konuda sonuna kadar hak veriyorum ya beden bizim tercih bizim her şeyde erkek onayı alınmadı aşırı saçma 🤦🏻‍♀️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Cok haklısın tüplerimi baglatmak istiyorum ama eşimin imzası olmadan olmaz miş ne saçma bi şey
Aynen öyle valla 🤦🏻‍♀️

Ama tüpleri bağlatmak dinen caiz değil canım günah diye biliyorum ve eğer bağlatıyor iseniz bile ölmeden geri açtırmak lazımmış.

Gülnihal 💞

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle valla 🤦🏻‍♀️

Ama tüpleri bağlatmak dinen caiz değil canım günah diye biliyorum ve eğer bağlatıyor iseniz bile ölmeden geri açtırmak lazımmış.
Biliyorum canım spırel de ben almak istemiyorum onunda yüzde yüz güvencesi yok yani baska carem yok ya 3cocugum var 18+6 haftalık hamileyim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar