Spiral acıtır mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Demet Arslan tarafından oluşturulan Spiral acıtır mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,776 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Spiral acıtır mı
Konbuyu başlatan Demet Arslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didem ikra

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle valla 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama tüpleri bağlatmak dinen caiz değil canım günah diye biliyorum ve eğer bağlatıyor iseniz bile ölmeden geri açtırmak lazımmış.
Evet bende öyle biliyorum tamamen kısırlaştırmak günahmis

Allah razı olsun inşallah ölmeden açarım
İyide ne zaman öleceğimizi nerden bilicez🤷🥰

Benim bildiğim doğumdan sonra herhangi bir zamanda gidip taktırıyorlar ama adetin ilk günü olacak
Ya adet görmesek peki nasıl taktıracağız🤔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Evet bende öyle biliyorum tamamen kısırlaştırmak günahmis

İyide ne zaman öleceğimizi nerden bilicez🤷🥰

Ya adet görmesek peki nasıl taktıracağız🤔
Aynen öyle canım sonuç olarak rabbimin verdipi doğurganlık hormonunu komple kapattıroypruz. Sprial bile takacak kişi aslında sağlık sorunu varsa taktırmalıymış dinen aslında hiç biri caiz değil ki tüp bağlatmak günah sprial de sağlık sorun varsa mesela allah göstermesin ölüm gibi bir risl varda taktirmak caiz. ben baya araştırıp en sonunda tkatırmaktan vazgeçtim eşim korunuyor mesela geri çekinöe ile zatem veren rabbim öylede vereceği varsa verir böylede.

Başka bi yol dene canım benim de iki çocuk ikiside bebek daha🙄artık istemiyorum Allah olmayanlara versin inşallah ama nasıl önlem alacağımı bilmiyorum 🙄🙄🤔
Çok sıkıntı prezervatif olabilir ama aynı anda geri çekinmede yapabilirsiniz canım. Ben 8 aydır böyle lorunuyorum

Gülnihal 💞

Kayıtlı Üye
rank
Başka bi yol dene canım benim de iki çocuk ikiside bebek daha🙄artık istemiyorum Allah olmayanlara versin inşallah ama nasıl önlem alacağımı bilmiyorum 🙄🙄🤔
Doktor konustum canım he kadar ünlem alsakta yüzde yüz deyil dedi ben bi tanesi haric 3 de korunuyodum sözde benım kiler de kücük ler 5 bucuk 3yıl 2aylık 1bucuk yasinda bıde hamileyim yanı

Canı
Aynen öyle canım sonuç olarak rabbimin verdipi doğurganlık hormonunu komple kapattıroypruz. Sprial bile takacak kişi aslında sağlık sorunu varsa taktırmalıymış dinen aslında hiç biri caiz değil ki tüp bağlatmak günah sprial de sağlık sorun varsa mesela allah göstermesin ölüm gibi bir risl varda taktirmak caiz. ben baya araştırıp en sonunda tkatırmaktan vazgeçtim eşim korunuyor mesela geri çekinöe ile zatem veren rabbim öylede vereceği varsa verir böylede.

Çok sıkıntı prezervatif olabilir ama aynı anda geri çekinmede yapabilirsiniz canım. Ben 8 aydır böyle lorunuyorum
Bu saydıkların hepsını denedim küçüklerde yetemiyorum onlara canım gercekten cok zor

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Doktor konustum canım he kadar ünlem alsakta yüzde yüz deyil dedi ben bi tanesi haric 3 de korunuyodum sözde benım kiler de kücük ler 5 bucuk 3yıl 2aylık 1bucuk yasinda bıde hamileyim yanı

Canı

Bu saydıkların hepsını denedim küçüklerde yetemiyorum onlara canım gercekten cok zor
Nasıl yani canım hem prezervatif hemde geri çekilme ikisini birden mi yaptın off canım ya🙄🙄spiral önermiyomusun peki bende hiç bilmiyorum ne yapacağımı valla psikolojim kaldırmaz üçüncüyü küçükler bi de benimkiler

Gülnihal 💞

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl yani canım hem prezervatif hemde geri çekilme ikisini birden mi yaptın off canım ya🙄🙄spiral önermiyomusun peki bende hiç bilmiyorum ne yapacağımı valla psikolojim kaldırmaz üçüncüyü küçükler bi de benimkiler
Geri cekme ayrı prezervatif ayrı düşün ki ilac bile kullandım bi bakıyorum hamileyim işin garip yanı eşimde şaşiriyor bu duruma 🤣🤣🤣

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende rahim yırtılması var doktor aileni tamamla gel rahmini dikelim demişti bende diyanete sordum bir günahı var mı diye evet günahı var ama eğer sağlık içinse ve doktor başka bir tedavi şekli uygulayamiyorsa yaptırabilirsin dedi

Gülnihal 💞

Kayıtlı Üye
rank
Rabbım yardımcımız olsun canım 🤲🙄

Bende rahim yırtılması var doktor aileni tamamla gel rahmini dikelim demişti bende diyanete sordum bir günahı var mı diye evet günahı var ama eğer sağlık içinse ve doktor başka bir tedavi şekli uygulayamiyorsa yaptırabilirsin dedi
Geçmiş olsun canım diktirme nasıl yani

Tüm sayfalar yüklendi.