Spiral taktıran arkadaşlar cevap verirmisiniz lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Spiral taktıran arkadaşlar cevap verirmisiniz lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,916 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Spiral taktıran arkadaşlar cevap verirmisiniz lütfen
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk doğumda taktırmıştım senin gibi oldum doktora muayeneye gittim kaymıştı düzelti. Sonra kanamalarım düzene girdi ama bu kez miktarı çok çok çok artmıştı. Adet günlerimde elimde minderle geziyordum tektar gittim vücudum atmaya çalışıyormuş çıkarttırdım. O yüzden bu doğum sonrası risk faktörlerimde hızla artmaya devam ediyor tüplerimi bağlatacağım. Bence doktoruna muayene olmalısın belki kaymıştır benimki gibi
Kaç çocuğun var canım ama tüp bağlatmak da çok günah diyolar ölmeden önce açtırmak lazımmış
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öncelikle hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum bereketli hayırlı ve çok çok mutlu geçirin İnşallah Rabbim oruçlarınızı kabul etsin
Kızlar yaklaşık bir buçuk iki ay önce spiral taktırdım ve spirali taktırdığımdan beri adetim 10 günde bir olmaya başladı temizleniyorum 10 günü hasta oluyorum adetim aşırı derece düzensiz olmaya başladı bugün oruçluydum bu saate kadar az önce abdest almaya gittiğimde adet olduğumu gördüm orucum da gitti 😒 halbuki 8 gün önce yıkanmıştım sizce doktoru görünmeli miyim spiral taktıran arkadaşlar sitede aynı şeyler oldu mu normalde spiral taktırdıktan 3 ay boyunca adet düzensizliği normal deniliyor ama kararsız kaldım böyle olursa herhalde oruçlarım hep gidecek

Öncelikle hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum bereketli hayırlı ve çok çok mutlu geçirin İnşallah Rabbim oruçlarınızı kabul etsin
Kızlar yaklaşık bir buçuk iki ay önce spiral taktırdım ve spirali taktırdığımdan beri adetim 10 günde bir olmaya başladı temizleniyorum 10 günü hasta oluyorum adetim aşırı derece düzensiz olmaya başladı bugün oruçluydum bu saate kadar az önce abdest almaya gittiğimde adet olduğumu gördüm orucum da gitti 😒 halbuki 8 gün önce yıkanmıştım sizce doktoru görünmeli miyim spiral taktıran arkadaşlar sitede aynı şeyler oldu mu normalde spiral taktırdıktan 3 ay boyunca adet düzensizliği normal deniliyor ama kararsız kaldım böyle olursa herhalde oruçlarım hep gidecek
Hayırlı ramazanlar canım
Geçmiş olsun benim de ablam bı senedir taktırmış on beş günde bir adet oluyo ve çok aşırı kanaması oluyo.orucum hep kazaya kalacak diye sitem ediyordu Allah yardımcın olsun canım 🤲 valla bütün korunma yöntemleri ayrı ayrı sıkıntılı bende geçen yıldan beri soruyorum araştırıyorum en sağlıklı korunma yollarıni arıyorum ama kime sorsam memnun deil spiralden kanama dan çok şikayetçiler🙄🤔en son karar verdim eşim korunsun dedim onda da hamile kaldım erkenden🙄bundan sonra ne halt edeceğimi kara kara düşünüyorum Allah biz kadınların yardımcısı olsun inşallah ❤️

Son düzenleme:

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle yoğunluğu bayağı çok ya dk başı ped değiştiriyordum
Çocuk bezi anca kurtarıyor beni

Çok şükür iyiyim birtanem 20 haftalik.oldum aklımdasın şuan nasılsın çocuklar nasillar
Teşekkür ederim canım benim istanbula geldik biraz uzak kalmak için çocuklara iyi gelsin diye şuan iyiyiz çok şükür fırsat bulamıyorum girmek için sende diğer arkadaşlarda benim aklımdasınız çok özledim sizi maşallah büyümüş bebişler sağlıkla doğsunlar inşallah paşalar❤😘😘😘

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Çocuk bezi anca kurtarıyor beni

Teşekkür ederim canım benim istanbula geldik biraz uzak kalmak için çocuklara iyi gelsin diye şuan iyiyiz çok şükür fırsat bulamıyorum girmek için sende diğer arkadaşlarda benim aklımdasınız çok özledim sizi maşallah büyümüş bebişler sağlıkla doğsunlar inşallah paşalar❤😘😘😘
Allah razı olsun birtanem bizde seni çok özledim baharcim fırsat buldukça gir evet kuzum ya inşallah herşey geçecek Allah'ın izniyle

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar